Jump to content

[S] Pathos Aurium, Pathos Converto MkII + bonusy

Zielarz
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania znany forumowiczom stack Pathosa, czyli integre Converto MkII oraz wzmacniacz Aurium. Oba urządzenia można zakupić oddzielnie lub razem.

Pathosy zakupiłem w styczniu 2020 (14 stycznia Converto, 22 stycznia Aurium) w TopHiFi w Warszawie. W związku z tym są jeszcze na gwarancji (odpowiednio 14 i 22 styczeń 2022). Sprzęt jest praktycznie nieużywany, jak nowy - stack stał w pracy, gdzie służył mi 1,5 miesiąca, aż zaczął się lockdown z powodu pandemii (początek marca 2020). Od tamtego czasu był nieużywany, gdyż nie miałem dostępu do firmy. Pathosy sprzedaje, ponieważ poczyniłem inne zakupy w tym czasie, a jako, że powrót do pracy w firmie wydaje się odległy, nie chcę aby stały nieużywane lub mało używane (nie mam miejsca przy obecnych stanowiskach odsłuchowych w domu). Niemniej robię to z bólem, bo bardzo lubię to połączenie (wizualnie i dźwiękowo) i nie miałem sposobności na długie obcowanie z tym, co odczułem testując sprzęt przed wystawieniem (LCD-4 zagrały bardzo dobrze przy tym krótkim odsłuchu). Potrzebuję jednak amortyzować nieco zakupy Abyssów 1266 i LCD-5, więc stąd oferta ;).

W przypadku zakupu obu dodaje za darmo interconnect XLR Nordost Lightning długości 1 metr, którym to oba komponenty były spięte (więc jest także jak nowy). Dodatkowo do Auriuma, poza lampami fabrycznymi, które będą zamontowane w urządzeniu, dodaje posiadane przeze mnie trzy pary zakupione u Pana Łukasza z Lucarto Audio. Lampy te to m.in. 6N23P-EW, znane z testów Pana Jakuba oraz RTC ECC189 i Tesla ECC88 - razem wartość ok 500 zł. Lampy są nawet niewygrzane w pełni (RTC i Tesle "chodziły" raptem kilka godzin).

Czas pracy stacka oceniam na jakieś 120-150h, większość na stockowych lampach.

Cena za Pathos Aurium plus lampy (pary 6N23P-EW, RTC ECC189 i Tesla ECC88) - 5000 zł.

Cena za Pathos Converto Mk II - 6000 zł.

Cena za oba razem to 11000 zł, razem z interconnect XLR Nordost Lightning 1m.

Pozdrawiam

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Edited by Zielarz