Jump to content

[S] Pathos Aurium, Pathos Converto MkII + bonusy


Zielarz
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania znany forumowiczom stack Pathosa, czyli integre Converto MkII oraz wzmacniacz Aurium. Oba urządzenia można zakupić oddzielnie lub razem.

Pathosy zakupiłem w styczniu 2020 (14 stycznia Converto, 22 stycznia Aurium) w TopHiFi w Warszawie. W związku z tym są jeszcze na gwarancji (odpowiednio 14 i 22 styczeń 2022). Sprzęt jest praktycznie nieużywany, jak nowy - stack stał w pracy, gdzie służył mi 1,5 miesiąca, aż zaczął się lockdown z powodu pandemii (początek marca 2020). Od tamtego czasu był nieużywany, gdyż nie miałem dostępu do firmy. Pathosy sprzedaje, ponieważ poczyniłem inne zakupy w tym czasie, a jako, że powrót do pracy w firmie wydaje się odległy, nie chcę aby stały nieużywane lub mało używane (nie mam miejsca przy obecnych stanowiskach odsłuchowych w domu). Niemniej robię to z bólem, bo bardzo lubię to połączenie (wizualnie i dźwiękowo) i nie miałem sposobności na długie obcowanie z tym, co odczułem testując sprzęt przed wystawieniem (LCD-4 zagrały bardzo dobrze przy tym krótkim odsłuchu). Potrzebuję jednak amortyzować nieco zakupy Abyssów 1266 i LCD-5, więc stąd oferta ;).

W przypadku zakupu obu dodaje za darmo interconnect XLR Nordost Lightning długości 1 metr, którym to oba komponenty były spięte (więc jest także jak nowy). Dodatkowo do Auriuma, poza lampami fabrycznymi, które będą zamontowane w urządzeniu, dodaje posiadane przeze mnie trzy pary zakupione u Pana Łukasza z Lucarto Audio. Lampy te to m.in. 6N23P-EW, znane z testów Pana Jakuba oraz RTC ECC189 i Tesla ECC88 - razem wartość ok 500 zł. Lampy są nawet niewygrzane w pełni (RTC i Tesle "chodziły" raptem kilka godzin).

Czas pracy stacka oceniam na jakieś 120-150h, większość na stockowych lampach.

Cena za Pathos Aurium plus lampy (pary 6N23P-EW, RTC ECC189 i Tesla ECC88) - 5000 zł.

Cena za Pathos Converto Mk II - 6000 zł.

Cena za oba razem to 11000 zł, razem z interconnect XLR Nordost Lightning 1m.

Pozdrawiam

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Edited by Zielarz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...