Jump to content

Słuchawki Zamknięte/Półotwarte do 400zł


Gorth3X
 Share

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu poszukuję słuchawek w cenie do 400 zł.(Jeśli dodanie 30 zł sprawi że wybór powiększy się to dozbieram) Stosowane będą głównie do gier, jak i do domowego zastosowania multimedialnego (filmy, muzyka). Muzyka to głównie rock, pop. Docelowym źródłem dźwięku będzie zintegrowana z płytą główną karta dźwiękowa (w razie konieczności mogę sobie pozwolić na zakup osobnej karty dźwiękowej w cenie do 200 zł). Choć słuchawki będą używane do gry nie potrzebuję mikrofonu. Jeśli będzie, nie będzie mi to przeszkadzać. W Saturnie miałem na głowie AKG k0 i 55były ultra wygodne. Mam lekko odstające uszy i troszkę większą głowę. Bardzo zależy mi na wygodzie, bo będę w nich spędzac długie godziny. Dotychczas posiadałem Creative Fata1ty i były 2 razy na gwarancji przez zepsucie się kabla i mikrofonu. Na razie oglądałem:

-Takstar Pro80/Kingston  Hyperx Cloud (ewentualnie wercja 2 clouda)

-superlux hmc631

superlux hmd660

-reloop shp-1

Co polecicie?

 

Link to comment
Share on other sites

Więc proszę szukać egzemplarza nowego i w razie konieczności dołożyć wspomniane 200 zł. Najrozsądniej jednak byłoby uczynić tak jak napisałem. Żadne z wymienionych słuchawek w Pana pierwszym poście nie są tak wygodne wprost z pudełka jak K550 według mojej opinii. Każda para ma coś za coś.

Najbliżej ideałowi byłyby najwyżej HMD660 po wymianie nausznic i ewentualnym lekkim rozgięciu pałąka w celu zmniejszenia siły nacisku, ale skoro nie potrzebuje Pan mikrofonu, to lepiej jest kupić model HD660 i wtedy zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wspomniane nausznice. Pasować będą fabryczne Superluxa od modelu HD681 oraz wszystkie przeznaczone do modeli AKG i Beyerdynamica. Obowiązkowo jednak do tych modeli wymagana jest karta z mocnym sygnałem wyjściowym, w domyśle wzmacniaczem słuchawkowym, np. SC8000. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...