Jump to content

Film Jestem zły = patologia


Nehero
 Share

Recommended Posts

https://www.cda.pl/video/143578df Cóż nie trzeba tego komentować. Ale film ciekawie zrobiony i oddający patologię. Myślę, że mimo to, że film powstał 20 lat temu, to dziś nie wiele by się różnił gdyby nakręcić go w 2021. Może z tą różnicą, że działoby się to w internecie, a nie na podwórku, albo i tu i tu. 

Tak czy siak, ciekawa forma i mimo wszystko odwaga, by pokazać to całkowicie  dosadnie, bez ściemniania, bez owijania w bawełnę czy łagodzenia. 

 

W sumie dzieci w swoim świecie, rodzice w swoim. Rodzice prawdopodobnie nawet nie wiedzą co te dzieci robią, a robią co chcą. 

Najbardziej rozbrający jest ten mały chłopiec recytujący "wierszyk". 
Na jakby nie patrzeć, nie ważne z której strony, by nie patrzeć czy na kolorowo czy na biało, to patologia. CIekawe czy ktoś odważyłby się dziś w 2021 roku nakręcić dokładnie taki sam filmik, dając do ręki kamerę i mikrofon, zdegenerowanym dzieciakom, by pokazały jak wygląda ich codzienność. 

Edited by Nehero
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...