Jump to content

Film Jestem zły = patologia


Nehero
 Share

Recommended Posts

https://www.cda.pl/video/143578df Cóż nie trzeba tego komentować. Ale film ciekawie zrobiony i oddający patologię. Myślę, że mimo to, że film powstał 20 lat temu, to dziś nie wiele by się różnił gdyby nakręcić go w 2021. Może z tą różnicą, że działoby się to w internecie, a nie na podwórku, albo i tu i tu. 

Tak czy siak, ciekawa forma i mimo wszystko odwaga, by pokazać to całkowicie  dosadnie, bez ściemniania, bez owijania w bawełnę czy łagodzenia. 

 

W sumie dzieci w swoim świecie, rodzice w swoim. Rodzice prawdopodobnie nawet nie wiedzą co te dzieci robią, a robią co chcą. 

Najbardziej rozbrający jest ten mały chłopiec recytujący "wierszyk". 
Na jakby nie patrzeć, nie ważne z której strony, by nie patrzeć czy na kolorowo czy na biało, to patologia. CIekawe czy ktoś odważyłby się dziś w 2021 roku nakręcić dokładnie taki sam filmik, dając do ręki kamerę i mikrofon, zdegenerowanym dzieciakom, by pokazały jak wygląda ich codzienność. 

Edited by Nehero
Link to comment
Share on other sites

  • Nehero changed the title to Film Jestem zły = patologia

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...