Jump to content

Które słuchawki wybrać do 1000zl??

Vee777
 Share

Recommended Posts

Szukam słuchawek bezprzewodowych o ciemnym, ciepłym, basowym, nasyconym i detalicznym brzmieniu. (NIE słucham muzyki szybkiej, dynamicznej, klubowej ani rocku, metalu czy rapu).(Ogólnie słucham mało muzyki "śpiewanej") Z mała ilością wokalu.

Sluchawek używam tylko do słuchania muzyki w domu ,także nie potrzebuje dobrej jakość mikrofonu i wygłuszenia/anc bo po prostu ich nie używam. Zależy mi tylko na dobrej jakości odtwarzanej muzyki.

Po przeszukaniu internetu najbardziej polecane modele :

Audio-Technica ATH-SR50BT
Audio-Technica ATH-M50xBT

Sony WH-1000XM3
SONY WH-H910NB

SONY WH-H900N

SONY WH-XB900N

Może doradzić czy któryś z tych modeli będzie odpowiadał moim "preferencją" ?
A może macie jakieś inne słuchawki do polecenia? 
Z góry dziękuje za pomoc.

Edited by Vee777

Sony WH-1000XM3 będą już mocno basowe, 

SONY WH-H900N równiejsze, ale basu nie powinno brakować.

Jeśli nie muszą być koniecznie wokółuszne to można by podejść do MediaMark/EuroRTV i taniej spróbować Koss Porta Pro BT, oraz Marshal Major III BT (lub II nawet).

Jeśli możesz trochę nagiąć budżet to bym spróbował Sennheiser Momentum M3 - na Allegro za 1199zł, używane ktoś sprzedaje na Allegro Lokalnie https://allegrolokalnie.pl/oferta/sennheiser-momentum-m3-aebtxl-idealne-gwarancja poniżej 1000zł.

• Like 2

4 godziny temu, pabloj napisał:

Jeśli możesz trochę nagiąć budżet to bym spróbował Sennheiser Momentum M3 - na Allegro za 1199zł, używane ktoś sprzedaje na Allegro Lokalnie https://allegrolokalnie.pl/oferta/sennheiser-momentum-m3-aebtxl-idealne-gwarancja poniżej 1000zł.

Mam Sennheiser Momentum M3 - bardzo dobre słuchawki, świetnie grają bezprzewodowo, wykonanie zdecydowanie premium, moim zdaniem - absolutnie warto dołożyć parę złotych. Zerknij na Amazon.de, czasami można je tam upolować naprawdę tanio.

13 godzin temu, Vee777 napisał:

Audio-Technica ATH-M50xBT

Mam wersję przewodową tego modelu (bezprzewodowa brzmi podobnie) - cóż, to klasyk absolutny, teoretycznie sygnatura studyjna, choć generalnie to brzmienie typu "V", osobiście - bardzo lubię. Aha, niektórzy użytkownicy raportują, iż podczas przerw w odtwarzaniu muzyki generują cichy szum. Problem ten dotyczy jednak wielu modeli bluetooth i ludzi w tym względzie można podzielić na dwie grupy - tych, co słyszą i tych, którzy nie widzą (słyszą) żadnego problemu.

Spośród tych dwóch modeli jakościowo zdecydowanie wygrywa Sennheiser, co do sygnatury dźwiękowej - to już musisz ocenić samodzielnie.

13 godzin temu, Vee777 napisał:

Sony WH-1000XM3

To nie są fajne słuchawki, bas zasłoni wszystko inne.

Edited by mariuszryszard
  • Like 3

12 minut temu, mariuszryszard napisał:

To nie są fajne słuchawki, bas zasłoni wszystko inne.

Mało które Sony z tego przedziału cenowego są fajne. Byłem w Media Markt i przesłuchałem wszystkie tam dostępne modele Sony na szybko i wszystkie grają prawie na jedną modłę, różniły się, ale nie były to duże różnice, jednak kierunek ten sam. Jedne miały więcej basu, drugie mniej.
XB miały najwięcej, WH miały go mniej, ale tak jak pisałeś faktycznie wciąż dużo(ale to było granie takie po muzykę pop i nic więcej jak dla mnie) Od biedy nie są złe, ale może jakby urwać je za 300zł, a nie w cenie jaką sobie życzą. Wolałbym dopłacić i kupić AirPodsy MAX w ciemno, raczej ciężko się zawieść na dźwięku Apple.

Na prawdę wstyd by Sony wypuszczało takie słuchawki w takich cenach. 

• Like 2

Mam jeszcze teraz na oku

-Audio-Technica ATH-DSR7 BT

-Bowers & Wilkins PX5
-Bowers & Wilkins PX

używał ktoś może tych modeli i wypowie sie na ich temat? 
czy lepiej iść w te Sennheiser Momentum M3?

Mam dobra ofertę cenowa na b&w px5 ale nie ma jakoś wybitnie dużo opinii na ich temat..

Za to o A-T dsr7 dużo pozytywnych opinii.

Najgorzej ze nie mam aktualnie możliwości przetestować osobiście żadnych z modeli… 

8 godzin temu, Vee777 napisał:

-Bowers & Wilkins PX

Miałem je i finalnie oddałem... żonie 😉 Jej pasują, ja starałem się do nich przekonać samego siebie przez dłuższy okres czasu - niestety bezskutecznie. W największym skrócie problem w przypadku tego modelu polega na sztywnych, relatywnie głębokich nausznikach (z naturalnej skóry), które tworzą swoistą dźwiękową "studnię"... nie wiem czy dobrze to opisuję, ale czytałem wiele podobnych opinii w sieci na temat Bowers & Wilkins PX. Co ciekawe, kiedy dociskałem te słuchawki do uszu brzmienie od razu zmieniało się na lepsze. Nie wiem czy w przypadku modelu PX5 poradzono sobie z tym problemem, ale ja PX bym odradzał. Tym bardziej, że mają one jeszcze jedną dość uciążliwą wadę - co jakiś czas gubią połączenie bluetooth. W pierwszej chwili myślałem, że może z moim egzemplarzem jest coś nie tak, ale lektura wpisów w necie potwierdziła, że dotyczy to wszystkich egzemplarzy. Aktualizacja softu nie rozwiązała problemu.

Godzinę temu, Vee777 napisał:

A jak było w tych słuchawkach z jakością dźwięku ? 

9 godzin temu, mariuszryszard napisał:

W największym skrócie problem w przypadku tego modelu polega na sztywnych, relatywnie głębokich nausznikach (z naturalnej skóry), które tworzą swoistą dźwiękową "studnię"... nie wiem czy dobrze to opisuję, ale czytałem wiele podobnych opinii w sieci na temat Bowers & Wilkins PX. Co ciekawe, kiedy dociskałem te słuchawki do uszu brzmienie od razu zmieniało się na lepsze. Nie wiem czy w przypadku modelu PX5 poradzono sobie z tym problemem, ale ja PX bym odradzał.