Jump to content

Upgrade HD681 do 200zł czy zakup karty dźwiękowej?


radzimil
 Share

Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do zmiany moich superluxow hd681 na coś lepszego lub podobnego. Nie będę ukrywał, że po moim pierwszym kontakcie z nimi mając jedynie porównanie ze słuchawkami "gamingowymi" szczena mi opadła. Mogłem usłyszeć w piosenkach rzeczy, których wcześniej zwyczajnie nie słyszałem i nie chcę niczego gorszego. Od nowych słuchawek oczekiwałbym może trochę mocniejszego basu i delikatnie mniej szczypiącej góry. Do tej pory grały na integrze i też stąd pytanie - może lepiej po prostu kupić kartę dzwiękową i jeśli tak, to jaką?

 

Słuchawki muszą zakrywać całe uszy i być dość spore ze względu na moją dość sporą głowę na której superluxy leżą na styk, oraz żeby nie uciskały ze względu na okulary. Jak dla mnie te słuchawki zawiesiły poprzeczkę dość wysoko i nawet hyperx cloud2 nie grają dla mnie tak dobrze jak hd681, ale to może kwestia tego, że są zamknięte i scena wydaje mi się "oddalona". Byłyby używane do wszystkiego, w gry gram, muzyki sporo słucham i przeważnie jest to typ house i wszystkie jego odmiany, ale na ogół słucham raczej wszystkiego co wpadnie w ucho, a filmy też zdarzy mi się obejrzeć.

Oczywiście najlepiej gdyby cena była jak najniższa, ale nie chcę wychodzić ponad 200zł.

 

Z góry dzięki za pomoc ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...