Jump to content

Słuchawki do muzyki i filmów/seriali do około 400zł

Sunnin
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Aktualnie posiadam Senheisery HD201 od 8 lat. Jestem z nich zadowolony ale powoli zaczynają się sypać.

Nowe słuchawki przeznaczone byłyby głównie do oglądania filmów i seriali na laptopie. Czasem grywam w LoLa lub inne gry RPG.
Muzyki natomiast słucham przeważnie albo z laptopa (Asus ROG karta zintegrowana) oraz z telefonu Xiaomi Redmi 3 PRo (lub czasem ze starego Samsung Galaxy S)

Muzyka jakiej słucham to głównie rock, symphonic/opera metal, oraz nightcore (coś a'la "Alvin i wiewiórki"). Czasem zdarza się jakiś pop lub hiphop.

Słuchawki które mi się podobają ze względu na design to Xiaomi HiFi Edition. Niestety nie ma zbyt dużo testów z ich udziałem.

Interesują mnie słuchawki wokółuszne.
Mój budżet to 400zł.

Proszę o jakieś wskazówki a najlepiej podpowiedź jakimi modelami się zainteresować. I czy jest sens stawiać na chińskie słuchawki od Xiaomi, których sam nie będę w stanie przetestować przed zakupem.

Edited by Sunnin

• 4 weeks later...

Moim zdaniem głównym problemem osób pytających właśnie w takich sprawach jest ignorancja dostępnych poradników oraz zestawów typu: "Polecane". Na stronie audiofanatyka jest takie zestawienie dostępne i znajduje się pod tym adresem:

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Skoro Pana budżet wynosi 400zł proszę w takim razie wybrać sobie modele, których krótki opis lub cechy Pana zainteresowały i przejść do ich szczegółowych recenzji. Jeżeli ostateczny wybór będzie problemem (ma Pan na oku parę modeli i nie może się zdecydować), lub będzie miał Pan jakieś pytania przed zakupem, które nie zostały wcześniej poruszone, wtedy kierować należy się na forum i w sposób szczegółowy opisać owe wątpliwości. Autor recenzji stara się jak najprościej ująć dany temat, tak aby był zrozumiały nawet dla laików, jednakże zdarzają się sytuacje, gdy ktoś nie jest czegoś pewien i w takich przypadkach zasięgają pomocy na forum.

• Upvote 2