Jump to content

Słuchawki bluetooth douszne do 400 zł


dmocha
 Share

Recommended Posts

Witam,

Nie miałem wcześniej takich (bezprzewodowych i małych) słuchawek i nie wiem czy nie będę po zakupie niezadowolony. Główny powód chęci zakupu to problemy z plączącymi się przewodami. Nie chcę słuchawek dużych (nausznych).

Chciałbym kupić słuchawki (przede wszystkim do smartphone'a), douszne, bezprzewodowe (w tej sytuacji, do dyspozycji są chyba tylko bluetooth). Nie chciałbym mieć "pałąków zausznych", ani sztywnego pałąku z tyłu głowy. Muzyki słucham głównie w drodze do i z pracy. Czasami w dłuższej podróży, max 3-4 godziny i w domu. Jeśli to ma znaczenie, to źródło dźwięku będę mieć głównie przy sobie, ale czasem odległość mogłaby być większa. Preferuję muzykę typu pop, jazz, chillout i audiobooki. Nie lubię zbyt dużego basu, raczej wolę soprany.

Szukałem po różnych stronach i w tej cenie mało jest modeli dousznych, ostatecznie może zdecyduję się na dokanałowe, jeśli nie uda mi się znaleźć.

Będę bardzo wdzięczny za sugestie i porady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...