Jump to content

Karta dźwiękowa usb do słuchawek Ultrasone DJ1 PRO


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.Jestem tu nowy i potrzebuję porady o dobranie zewnętrznej karty dźwiękowej na usb do laptopa, która będzie dobrze współpracować ze słuchawkami zamkniętymi Ultrasone DJ1 PRO.Dotychczas słuchawki podłączone są do zwyczajnego laptopa biurowego Toshiba L875-S71008 i jakość brzmienia jest najzwyczajniej słaba>:( .Co poradzilibyście?Czy FiiO E10K wystarczy?
Dziękuję serdecznie za pomoc:).Pozdrawiam

 

Edited by Daras
Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie.Ponownie proszę o doradzenie.Jak w poprzednim poście zapytałem o DaC FiiO E10K do słuchawek Ultrasone DJ1 PRO.A może lepszy by był Audiotrak prodigy Cube DAC?Dopiero raczkuję w tym temacie dlatego też pytam Was o radę.Lubię słuchać muzyki mocniejszej typu ACDC,Iron Maiden,Metallica itp.Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Audiofanatyków.o.O

 

 

Edited by Daras
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Ultrasone nie są mi znane w postaci tego konkretnego modelu i dlatego nie rzadko wypowiadam się w tematach bez 100% pewności co do udzielanej przeze mnie odpowiedzi, ale z tego na ile znam szkołę grania Ultrasone jako ogół, możliwe że AudioQuest DragonFly Black v1.5 sprawdzi się w tym zakresie. Chyba że zależy Panu bardziej na możliwościach przyłączeniowych niż na jakości dźwięku - wtedy Cube'a można popróbować. E10K zostawiłbym sobie jako budżetową alternatywę.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...