Jump to content

[ROZWIĄZANE] Sennheiser hd 518 vs Akg K 240 MK II


Nehero
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Przymierzam się do zakupu słuchawek i mam dylemat, które wybrać Sennheiser hd 518 lub Akg K 240 MK II. Muzyki będę słuchał na telefonie S Note 4 lub na PC. Natomiast w planach mam też zakup wzmacniacza  słuchawkowego( zastanawiam się nad Fijo E10k olympus 2). Prosiłbym o jakieś małe porównanie tych słuchawek( wiem że są recenzje tych słuchawek, ale chce poczytać co inni maja do powiedzenie na ich temat), oraz jak te słuchawki współgrałyby z wyżej wymienionym wzmacniaczem.

Mam też drugie pytanie na temat transportu słuchawek zaużmy, że kupiłbym Sennheiser albo Akg( wyżej wymienione), chciałbym transportować je w plecaku czasami na uczelnie i teraz czy będzie bezpieczne dla słuchawek oraz jakbyście mogli polecić jakieś etui bo nigdzie nie moge znaleźć ani do Sennheiser ani do Akg.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...