Jump to content

Słuchawki do 600zł


Nudny
 Share

Recommended Posts

Witam,

Od dłuższego czasu czytam forum i stronę, aż w końcu nadszedł czas na zadanie pytania. Byłem już gotów kupić AKG K612 PRO, jednak zwróciłem uwagę na coś, co dotąd unikało mojego wzroku. Mianowicie słuchawki te są "dość trudne/średnie" w napędzeniu i tu powstaje problem czy mój Xonar Phoebus solo podoła temu zadaniu. Z informacji znalezionych w internecie, jako laik mogę stwierdzić, że raczej bardzo nie odbiega od np. ST'a (wzmacniacz TPA6120A, DAC PMC1796), choć nie znalazłem informacji o opamach przeznaczonych dla słuchawek. 

Reasumując... czy K612 PRO czy jednak nie uzyskam pełni wrażeń na tej karcie? A jeżeli nie, to jakimi innymi słuchawkami warto się zainteresować? Przede wszystkim wygodne wokół uszne, muzykalno-analityczne, na których głównie słuchany będzie rock, choć również pozostałe gatunki w odpowiednich ilościach, czasem gry. Głowę mam raczej normalną, choć poprzednie HMC-631 po pewnym czasie zaczynały męczyć.

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam.

Edited by Nudny
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...