Jump to content

Słuchawki CSGO/seriale/muzyka

Dyzman
 Share

Recommended Posts

Witam.

Nadchodzą święta więc postanowiłem w tym czasie kupić sobie słuchawki, jako że od dłuższego czasu korzystam z dokanałowych bo poprzedniczki Rockmaster OE zostały zjedzone przez psa :P. Słuchawy będą służyły do grania w csgo więc zależy mi na dobrym pozycjonowaniu, także do muzyki z nastawieniem głównie na rock, i oglądania seriali więc liczę też na wysoką wygodę podczas raczej dłuższych posiedzeń po parę godzin, jeśli nie paręnaście czasami. Płynna granica słuchawek to jakieś 300zł +/- pare dyszek ale nie przesadzajmy :P będą napędzane intergrą w kompie i mooożliwe że w dalszej przyszłości zaopatrzę się w jakąś lepszą dźwiękówkę. Myślałem nad AKG K240 z początku ale nie wiem czy nie będą grały dużo słabiej niż to na co je stać z faktu posiadania integry :/ mikrofon co prawda mam oddzielny ale zastanawiałem się także nad Hyperx Cloud oraz Qpadami ale że są to bardzo podobne modele a cena juz nie koniecznie, chciałbym się też dowiedzieć czy są jakieś znaczne różnice między nimi które powodują tę różnicę w cenie? Jestem także otwarty na inne propozycje związane ze słuchawkami najlepiej modelami zamkniętymi/półotwartymi. :D

Pozdrawiam. :) 

W tej cenie HyperX to overkill w zasadzie. AKG K240 mogą słabo grać na integrze więc wstrzymałbym się z ich zakupem przed nabyciem jakiejś lepszej dźwiękówki. W cenie koło 300 zł można dorwać Reloopy SHP-1. Sam zakupiłem je w podobnym celu do tych samych zastosowań. W grach sprawdzają się świetnie, w CS'sie naprawdę spisują się świetnie ;) No i z pewnością zagrają całkiem nieźle i głośno na zintegrowanej muzycznej. Podłączałem je do swojej, która nawiasem mówiąc jest bardzo badziewna i naprawdę dawały radę. Pozdrawiam!

Ps Trzeba dodać w opisie Rockmasterów OE, że są łakomym kąskiem dla czterołapów :D 

Noo kupiłem je także ze względu na modularny kabel, bo to on był najwiekszym przegranym w starciu ze zwierzakiem ale niestety nie posiada niezniszczalnej konstrukcji przed zabawą z owczarkiem :D a czy jest jakaś zauważalna różnica między hyperxami a qpadami, tą wersją zamkniętą? Bo różnica w cenie istnieje zwłaszcza w czasie promocji na korzyść cloudów i zastanawiałem się czy są one jakoś lepsze od nich czy dość porównywalna a płacimy po prostu za inny znaczek :P

• 2 weeks later...

witam, podłącze się bo szukam podobnych słuchawek, chociaż mój rozstrzał jest większy, między 300 a 600 zł, głównie patrze na bayerdynamic dt770 bo słyszałem że w grach jako zamknięte, są jednymi z lepszych, w dobrej cenie znalażłem wersje 80 ohm,choć do innych zastosowań jak smartfon to może lepiej 32ohm? ale mam tylko integre wzmocniona niby kondensatorami firmy chemicon(na płycie msi tomahawk), ale nie wiem co to daje,czy to tylko marketing, i te reloopy SHP-1 aka hm5, tańsze ale nie wiem czy odczyje różnice,teraz też używam HD201 ale w grach jak dla mnie kicha

Edited by ADRIAN