Jump to content

Słuchawki dokanałowe do 200zł


Aquerr
 Share

Recommended Posts

Witam! Poszukuję słuchawek dokanałowych, których przeznaczeniem głównie będzie muzyka elektroniczna typu house/trap, lubię też od czasu do czasu posłuchać rapu, reggae. Słuchawki przenośne jakie posiadałem to Koss Porta Pro, dźwięk był na bardzo wysokim poziomie i odpowiadał mi, chociaż brakowało mi trochę przestrzeni, szczegółów i niższego zejścia basu. Słuchawki będę używał podpięte pod nokie lumie 920, w niedalekiej przyszłości pod clipa+(wszystko łączone razem z e07k). Oczekuję przede wszystkim separacji, nie chcę aby dźwięk nachodził na siebie, w muzyce elektronicznej przestrzeń odgrywa bardzo ważną rolę. Bas musi być głęboki, dość niski, mocniejszy niż w KPP, lecz nie chcę smoły która będzie zalewać inne pasma - balans ma być zachowany. Nie wiem czy chcę słuchawki ciepłe/jasne, chciałbym znaleźć kompromis pomiędzy w.w rozwiązaniami, aby jak najbardziej spełnić moje oczekiwania. Słuchawek będę używał głównie na zewnątrz, oraz to treningu na siłowni. Dodam jeszcze, że najlepiej jeśli owe słuchawki, znajdowałyby się w sklepie audeos.pl. Dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Zapoznałem się, lecz nie mogłem znaleźć nic co by mnie usatysfakcjonowało. Zastanawiałem się właśnie nad NE700X, ale bardzo ciężko z ich dostępnością. Pomyślałem, że słuchawki nauszne, też ujdą, co Pan sądzi o DTX501? Jak wypadają na tle kossów? A może dołożyć trochę i dokupić Noontec Zoro?
 

Link to comment
Share on other sites

Pod twoje wymagania pasują Philips SHE3590. Nie sugeruj się ceną. Poteżniejszego basu, z takim zejściem nie słyszałem do 200zł, a nawet sporo ponad tą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...