Jump to content

Słuchawki do 200 zł (lub więcej) muzyka, gry.

No1
 Share

Recommended Posts

Witam,

Dzisaj moje superluxy hd330 zakończyły swój żywot, w związku z tym czas na przesiadkę.

Niedawno stałem się posiadaczem Xonara DG, w związku z tym postanowiłem spytać się was jakie słuchawki będą najlepszego do moich zastosowań.

Słucham głównie klimatów hard rockowych, muzyki filmowej, ostanio o dziwo kilka trapów wpadło mi w ucho. nigdy nie stosowałam tych rockowych/metalowych equalizerow, zawsze podbicie basu brzmiało dla mnie o wiele lepiej. wychodzi więc na to, że dobry bass jest dla mnie ważny.

Słuchawek będę również używać do Cs'ka, myślę że będzie to ich nadrzędna funkcja.

Na sprzęt chciałbym wydać w okolicach 200 złotych, ale jesli ktoś ładnie uargumentuje, że sprzęt za 400 bardziej się opłaci (patrząc na kartę, itd.) to też nie będę płakał :)

Z góry dzięki!

Witam,

XDG nie jest specjalnie dobrym układem, toteż moim zdaniem nie warto się na niego zapatrywać pod kątem przyszłych słuchawek. Jeśli zależy Panu na basie, może ISK HP-580 będą ciekawą alternatywą. Sam osobiście w tej cenie szukałbym pod siebie K240 Studio, jako że m.in. w grach oferują więcej niż dobrą scenę jak na swój przedział cenowy.

• Upvote 1

On 2.12.2016 at 11:03 PM, EvilKillaruna said:

Witam,

XDG nie jest specjalnie dobrym układem, toteż moim zdaniem nie warto się na niego zapatrywać pod kątem przyszłych słuchawek. Jeśli zależy Panu na basie, może ISK HP-580 będą ciekawą alternatywą. Sam osobiście w tej cenie szukałbym pod siebie K240 Studio, jako że m.in. w grach oferują więcej niż dobrą scenę jak na swój przedział cenowy.

Dziękuję bardzo Panu za odpowiedź, zdaję sobie sprawę, kupując ją jako pierwszy układ dźwiękowy zależało mi głównie na od szumieniu mikrofonu oraz wykorzystaniu slotu PCI, byleby nie zabierał express'a :) Oprócz poprawy dźwięku mikrofonu nie widzę niestety ogromnej różnicy, porównując do mojego zintegrowanego układu w AsRock'u Z97 pro 4.

Zainteresuję się modelem K240 Studio, jako że słuchawki będą używane głownie w domu nie mam specjalnego parcia na design, ale miło by było, jeśli znalazłbym słuchawki przyjemne dla oka. http://www.ceneo.pl/33105123 - losowy model o wyglądzie odpowiadającym moim gustom, czy znajdę coś podobnego, oferującego podobną jakość jak podane wyżej modele? Oczywiście jakość>design, to pozostaje bez dyskusji.