Jump to content

[ROZWIĄZANE] AKG K612 PRO czy AKG Q701. Mp3(320kb) Youtube

Ajdahoa
 Share

Recommended Posts

Chcę kupić słuchawki ale boję się że popełnie błąd .  AKG K612 PRO czy AKG Q701

Muzyka: Chillout , Trance, Ambient,  Markus Schulz (elektroniczna)

Zródło- AIM- SC 808

Martwi mnie to że jeżeli wezmę którąś z tych kart to nie zagra ona nawet przyzwoicie na mp3 czy yt . Obecnie mam słuchawki za 70 zł :D Retro DJ. Po zakupię karty dzwiękowej sc 808 nawet na tych słuchawkach różnica w dzwięku jest masakryczna, ale słychać wyraznie że nie dają rady z przetwarzanymi dzwiękami . 

Edited by Ajdahoa

Jeśli kupuje Pan słuchawki przez Internet jako osoba fizyczna, przysługuje Panu możliwość zwrotu towaru w terminie 14 dni. Jeśli zamierza Pan słuchać tylko mp3/YT, być może niższa klasowo para będzie bardziej odpowiednia, np. K240 Studio. 

Poza tym pisze Pan o słuchawkach, a mówi o wzięciu jednej z kart. Rozumiem że to przejęzyczenie. Obie pary są chudsze od Retro DJ, wystarczy poczytać recenzje (testowałem rebrand HM3) każdej pary.

• Upvote 1

7 hours ago, Ajdahoa said:

Zgadza się, była godz. 4-5 rano,ledwo widziałem na oczy :) Rozumiem że do słuchania mp3 i yt słuchawki  tej klasy się nie nadają ?  Zamówiłem AKG K612 PRO  540 zł  Dopiero kilka min temu przeczytałem Pana odpowiedz, więc kicha.  A co ma Pan na myśli pisząc ( Obie pary są chudsze od Retro DJ ) Chudsze ? 

Mniej nasycone na basie i średnicy. HM3/MRDJ to słuchawki ciepłe i muzykalne, powolne. SC808 je korzystnie przyspiesza i uczytelnia. Z K612 PRO będzie zaś scenicznie, technicznie, szybko i precyzyjnie. Nie filtrują aż tak mocno jakości materiału, ale mimo to mają wrodzoną czułość na realizację i jakość. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...