Jump to content
Kacper123mich

Reloop SHP-1 po podłączeniu do telefonu są bardzo ciche

Recommended Posts

Witam jak w temacie mam problem mianowicie słuchawki reloop shp-1 po podłączeniu do telefonu są bardzo ciche . nie jest to problem telefonu ponieważ słuchawki z biedry za 20zł są głośniejsze :( 

prosze o pomoc poradę 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki posiadasz telefon? Akurat to, że słuchawki z biedry grają głośniej jest całkiem normalne i raczej nie tłumaczy problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 26.11.2016 at 9:27 PM, Kacper123mich said:

nie jest to problem telefonu ponieważ słuchawki z biedry za 20zł są głośniejsze :(

Przede wszystkim każde słuchawki mają swoje określone parametry pracy, które przekładają się na finalnie uzyskiwaną głośność: opór i skuteczność. Podłączenie jakichkolwiek wydajnych słuchawek pod słabsze źródło oczywiście że będzie skutkowało ich głośniejszą praca. Rozwiązaniem problemu może więc być tani przenośny wzmacniacz słuchawkowy. Już za 120 zł można dostać względnie sensownego E06. No i przede wszystkim: czy słuchawki były sprawdzane na czymś "normalnym"?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzęt pełnowymiarowy, stacjonarny, m.in. nawet właśnie układ zintegrowany na płycie głównej. Jeśli tam głośność jest w porządku, to znaczy że coś jest nie tak z telefonem, ewidentnie nie radzącym sobie z ich wymaganiami. Może Pan to bardzo łatwo obejść rzeczonym wzmacniaczem przenośnym. Poza tym podłączy go Pan również do wspomnianej integry i naprawi w ten sposób niedobór basu (zwłaszcza że układ E06 ma w sobie wbudowany EQ i opcję podbicia basu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...