Jump to content

[ROZWIĄZANE] Reloop SH-P1

Skiba911
 Share

Recommended Posts

Witam.Mam parę zapytań odnośnie Reloop SH-P1:

1.Słyszałem,że są bardzo łatwe w wysterowaniu/napędzeniu i czy wystarczy mi telefon z wbudowanym bylejakim kodekiem dzwieku czy jednak wypadałoby coś tam do nich dołożyć i czy dużo to da?

2.Cieszy mnie fakt,że podobno grają czysto i szczegółowo,ale czy mają  wyraźne niskie zejścia basowe czy nie?

3.Jak wyglądają pod względem jakości wykonania tzn. czy łatwo narazić je na jakieś uszkodzenia? Słuchawkami nie rzucam,ale czasem z nieuwagi zasnę w nich i stąd pytam.

Odpowiem na podstawie Brainwavz HM5 (Reloop to klon).

1. Słuchawki te skalują, czyli im lepsze źródło tym lepiej zagrają co w pełni potwierdzam po odsłuchu ich na AK380(~16kzł). Jednak na dobry początek w zupełności wystarczy zwykły telefon. 

2. W kategoriach audiofilskich te słuchawki mają ładne zejście basu zarówno jakościowo jak i ilościowo, ale trzeba pamiętać, że to będzie naturalny bas, a nie sztucznie wyeksponowany jak w Beat's.

3. Zaśniecie w nich nie powinno im zagrozić, ale znane są przypadki pękających widełek i samego pałąka, więc zalecam ostrożność.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...