Jump to content

Słuchawki zamknięte do 350 zł


Recommended Posts

Dzień dobry,

Jak w tytule planuje zakupić słuchawki zamknięte do 350 zł. Sporo już poczytałem na forum i nadal brakuje mi odpowiedzi.  Słuchawki będą wykorzystywane do pracy (montaż filmów, odsłuch nagrań) oraz do użytku domowego (słuchanie muzyki, oglądanie filmów, rzadziej gry) więc nie zależy mi na mikrofonie w zestawie.

W pracy mam dostęp do karty Creative Sound BlasterX G1, a w domu jedynie tą wbudowaną w płytę główną. Głównie zależy mi na czystym dźwięku z naciskiem na bas. Głownie słuchane gatunki muzyczne to elektronika, trap, hip-hop oraz okazjonalnie rave i rock

Dotychczas posiadałem słuchawki Snab Overtone HS-42M, byłem z nich zadowolony, ale bas jest dla mnie jak by płaski, brakuje mi głębi, takiej soczystości. Obecnie używam The House of Marley Positive Vibration 2 Wireless, z których jestem zadowolony, podoba mi się ich brzmienie, ale potrzebuję pary zamkniętych, bardziej "stacjonarnych" słuchawek.

Nie zdziwi nikogo, że głównie zastanawiam się między ISK HD9999, a HyperX Cloud Alpha, jedocześnie zastanawiam się czy z nowszych modeli jest coś lepiej dopasowanego do moich preferencji. Do ISK HD9999 skłaniają mnie recenzje dostępne tutaj i na innych portalach. Podobnie jest z HyperX Cloud Alpha.  W modelu HD9999 obawaim sie tylko o ich jakość, czy są nie zniszczę ich częstym przenoszeniem, W tej kwestii HyperX wydają się lepiej zbudowane i wytrzymalsze. W obecnych czasach ciężko o odsłuch w sklepach więc liczę na pomoc w tym temacie.

 

 

Z poważaniem 

Bartosz. 

Edited by bartolomeo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...