Jump to content

Muzyka której nie słuchać, a teledysków nie oglądać! ?

Peter_Robert
 Share

Recommended Posts

Z racji iż takiego tematu jeszcze tutaj nie było, a szkoda by było zaśmiecać inne fajne wątki takim @$#&%$..

Tutaj trafiają kawałki i teledyski których nie powinno się słuchać w ogóle. Co innego jeśli ktoś ma ochotę sobie polepszyć humor.

Niestety z doświadczenia mówię, że niektórych kawałków słuchać czy oglądać się nie da, bez wspomagania procentowego ? Inaczej można się spodziewać różnych dolegliwości, za które nikt tutaj obecnych nie ponosi odpowiedzialności.

Pozwolę sobie wkleić tutaj jeden link który już wcześniej użyłem, aczkolwiek byłoby smutno jakby tego utworu w tej zakładce zabrakło. No i inne perełki tego typu. Zachęcam do wklejanie kolejnych, bo humoru nigdy nie za wiele.?

Dobra nie mogłem się powstrzymać aby nie dodać jeszcze tego, no ale postaram się nie umieszczać tego aż tyle od razu. Miłych świąt.

Edited by Peter_Robert
  • Thanks 1

ejjj!! Zyn Zyn jest świetny! zawsze poprawia mi humor i pozytywnie nastraja na resztę dnia!:) a teledysk bekowy, zrobiony ironicznie

ja dodam od siebie coś z disco polo:

https://www.youtube.com/watch?v=Ap57twgm0jQ

jakość audio, jakość wideo, tekst, muzyka, wszystko mówi, aby tego nie oglądać i nie słuchać, choć tego typu muzyka z lat 90 to guilty pleasure dla mnie;)

disco polo ma największą wadę teksty są głupie, a muzyka powtarzalna.

Są wyjątki, ale chyba od zliczenia na palcach u jednej ręki i często to niby jest disco polo, ale nie do końca.

Od tego wolałbym słuchać już 100 razy utworów kościelnych(muzyka ma klimat, szczególnie z czasów średniowiecznych, choć tutaj trzeba dobre słuchawki mieć, bo większość takiej muzyki jest głównie wokalna, więc trzeba mieć najlepsze słuchawki pod względem wokalu pod taką muzykę)

• Approved 1

14 godzin temu, Nehero napisał:

disco polo ma największą wadę teksty są głupie, a muzyka powtarzalna.

Są wyjątki, ale chyba od zliczenia na palcach u jednej ręki i często to niby jest disco polo, ale nie do końca.

Disco Polo przebija jedynie polski rap, wystarczy kilka patologicznych słówek, a wieś tańczy i śpiewa.

23 godziny temu, Nehero napisał:

Od tego wolałbym słuchać już 100 razy utworów kościelnych

nie jest kościelna, ale do vocalu jak znalazł :D i naprawdę świetne wydanie, podobnie jak utwory Labolatorium Pieśni, czy Natasha Morozova - PRINCE IGOR, to z opery Kniaź Igor Borodina. Muzyka sakralna, właśnie średniowieczna, ma coś w sobie niesamowitego, podobnie jak koncerty organowe. Ten mroczny klimat, niepewność jutra, strach, pewność śmierci i lepszego życia po niej. 

A co do muzyki nie do słuchanie, to idąc za królem Julianem: 

• Haha 1

4 godziny temu, Waifu napisał:

pi**a nad głową ? :D 

mówię o rapie, a nie jego karykaturze. im starszy jestem, tym bardziej doceniam polską scenę. ale się nie będę sprzeczał, każdy ma swoją opinię, w końcu to nie ja wyjdę na ignoranta;) pzdr

• 3 weeks later...
W dniu 4.04.2021 o 22:58, Nehero napisał:

Od tego wolałbym słuchać już 100 razy utworów kościelnych

W moich uszach zabrzmiało to tak, jakby muzyka kościelna była jakaś niezbyt wartościowa, czy coś w ten deseń...

45 minut temu, Adi777 napisał:

W moich uszach zabrzmiało to tak, jakby muzyka kościelna była jakaś niezbyt wartościowa, czy coś w ten deseń...

Bardziej chodzi o typową muzykę kościelną polską z dzisiejszych czasów. Tej jakoś nie trawię za bardzo.

• 1 month later...