Jump to content

GIFaudio - premiera


Recommended Posts

Za Inszy:

Cytat

GiFaudio… Kto nie słyszał o tej młodej polskiej marce audio? Najpewniej zdecydowana większość osób, gdyż właśnie dzisiejszy dzień wybrali na premierę swoich pierwszych produktów. Niestety przez sytuację pandemiczną, jest to premiera papierowa, a na rynku pojawią się z dwutygodniowym opóźnieniem.

Skąd o tym wiem? Otóż jakiś czas temu dostałem prośbę o szczerą opinię i podzielenie się swoimi wrażeniami na temat trzech par słuchawek jakie wyszły spod tej marki: dokanałowych Bies oraz Mara, nawiązujących nazwami do mitologii słowiańskiej i skierowanych do audiofilów z mniej zasobnymi portfelami, gdyż kosztują odpowiednio 129 oraz 149 złotych, oraz nausznych Pop!, które mają powalczyć na rynku słuchawek do telefonów, ze swoją ceną na poziomie 79 złotych.

Jako że mija właśnie embargo na wiadomości o tym projekcie, czas je zaprezentować szerszemu gronu. Tylko czy są one powalczyć wśród szerokiej konkurencji, często wspartej znaną nazwą, czy jednak data 1 kwietnia okaże się złą wróżbą i całość skończy jako żart losu?

 

Czy z tego ziarna będzie chleb? Moje pierwsze wrażenia pod poniższym linkiem  

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/04/01/gifaudio/

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/04/01/gifaudio/

1C878AF4-CBAA-4931-89C2-9AE2FDDF74FC.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W MuzoStajni Inszy prostował, że GifAudio to żart. Ale jedncześnie informował, że wszystkie słuchawki istnieją , bo sam je złożył i grają dokładnie tak jak je opisano. Nadto, Biesy tak mu się udały, że basowych chińczyków już sobie nie szuka.

Także,

dobry żart...

Biesów wart !

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...