Jump to content

Kupno karty dźwiękowej ew DAC do 200 złoty


Recommended Posts

Chciałbym poprosić o pomoc w wyborze nowej karty dźwiękowej. Do teraz używałem Xonara DX ktory napędzał głośniki Edifer R1280T oraz słuchawki SL 668b. Niestety uległa awarii(urwane łącze zasilania)Pytałem już w kilku miejscach i niestety nie bardzo ktokolwiek chciał się podjąć naprawy - w związku z tym przejrzałem na szybko kilka tematów i mam kilka pytań. W tej cenie jedynie znalazłem AIM SC8000 (ciężko z dostepnością) oraz SMLS M2(z ebay), czy jest coś jeszcze godnego uwagi? Zależy mi na tym, aby karta  "współgrała" z posiadanym sprzętem oraz oprogramowaniem (Windows 10 64bit). Dodatkowo mile widziana byłaby możliwość przełączania się między źródłami dźwięku - w Xonarze mogłem wybierać źródło (czy głośniki czy słuchawki np z Front Panelu), ale czy jest taka sama możliwość np w SMLS (widziałem dwa gniazda, jeśli będzie to musiało wyglądać na żaglowaniu kablami to jako, że jest na zewnątrz nie będzie problemu gorzej z kartą wewnętrzną).
 

Będę wdzięczny za wszelkie propozycje/uwagi.

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Urządzenia godne uwagi: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-daci-i-karty-dzwiekowe/

Nie ma takiego urządzenia jak SMLS, ale podejrzewam że to literówka od SMSL. Nie, sprzęt nie ma niestety możliwości przełączania się między wyjściami słuchawkowym-liniowym w M2. Aktywują się one automatycznie po wykryciu jacka. 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...