Jump to content

GÉNÉRATION DE MERDE


Recommended Posts

Bo kryzys wieku średniego nie jest jeden, to jest sinusoida.

Polecam lekturę komentarzy pod wpisem, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. :) I zwróć uwagę na datę reblogowanego przeze mnie oryginalnego wpisu - w kontekście jego aktualności lub jej braku.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciekawy tekst. Też dawno to zauważyłem, oraz cały stos jeszcze większego szajsu.. którego na szczęście zabrakło w tym tekście. Ja trochę odbiegam od tej rzeczywistości jaką kreują właśnie obecnie. Na swoim przykładzie podam stosując się choćby do tematyki audio.

Jakieś 10 lat temu albo trochę więcej, złożyłem swój zestaw hi-fi, który de facto składałem chyba z dobre 2 albo nawet 3 lata. Po złożeniu i osiągnięciu dźwięku który mnie zadowolił zupełnie temat sprzętowy dla mnie znikł. Pojawił się teraz, kiedy kompletuję kolejny zestaw, tym razem słuchawkowy i jestem przekonany że kiedy go ukończę zniknę ponownie na "n" czasu ;) także nie jestem modelem konsumpcjonizmu. W dodatku do tego to co jestem w stanie zrobić samodzielnie, to staram się to zrobić bo daje mi to większy fun i sentyment zarazem.

Ale nie jestem pod tym względem doskonały.. mam też swoje słabości np. kobiety.. zdążyłem je kilkakrotnie wymienić i kto wie co będzie dalej.. a taki sprzęt hi-fi ciągle ten sam ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

To odwrotnie niż ja. Żonę mam jedną i niewymienialną. A sprzęty, cóż, rzecz nabyta :D Chociaż kilka ma większy staż niż nasze kilkunastoletnie małżeństwo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...