Jump to content

Wariacje

Recommended Posts

Zacząłbym od odkurzenia szaty graficznej. Ja wiem że nie szata zdobi człowieka, ale jak nacodzień obcuje się z tak schludnym, estetycznym i ładnym blogiem i forum jaki ma @EvilKillaruna to człowiek zaczyna zwracać uwagę nawet na takie szczegóły. Następnym krokiem będzie aktywność. Publikacje, najlepiej codziennie. Żeby kreować ruch. 

Edited by SenseOfPurpose
  • Thanks 2
  • Upvote 1

11 minut temu, SenseOfPurpose napisał:

Zacząłbym od odkurzenia szaty graficznej. Ja wiem że nie szata zdobi człowieka, ale jak nacodzień obcuje się z tak schludnym, estetycznym i ładnym blogiem i forum jaki ma @EvilKillaruna to człowiek zaczyna zwracać uwagę nawet na takie szczegóły. Następnym krokiem będzie aktywność. Publikacje, najlepiej codziennie. Żeby kreować ruch. 

A ja właśnie wczoraj od tego zacząłem... Nie podoba się... :( 

• Like 1

@SenseOfPurpose Z tym że bierz pod uwagę, że blog wykorzystuje dedykowaną szatę graficzną (forum też, bo skórkę AF Dark pisałem sam przy pomocy Dawida, który wynajdywał metody na te klasy CSS, których nie mogłem się doszukać z racji pośpiechu i braku czasu). Szatę bloga będę zresztą niedługo aktualizował, bo nie spełnia moich oczekiwań użytkowych w zakresie sklepu. Treści na blogu sobie poradzą. 

Muzo korzysta z tego co widzę chyba z darmowej skórki. Tam jest dosyć spory wybór pośród darmówek, więc na pewno da się znaleźć coś estetycznego. Mogę podpowiedzieć, że prostota jest kluczem i wtedy większy nacisk kładzie się na treść niż na wodotryski. Proste skórki są też na ogół znacznie lepsze jeśli chodzi o późniejszy maintenance i aktualizacje.

• Like 1
  • Thanks 1

17 minut temu, manu napisał:

A ja właśnie wczoraj od tego zacząłem... Nie podoba się... :( 

Na pewno jest lepiej niż było, jest przejrzyściej przede wszystkim, ale nie dość nowocześnie chyba jak na 2021 r.

• Like 2
  • Thanks 1

16 minut temu, manu napisał:

Hmm. Nie wiem jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić i nie zdeomtywować. Zmiana koloru tła to nie ten kierunek. Porozmawiajcie może z @EvilKillaruna, i może będzie Was w stanie wspomóc pomysłem. Albo odpłatnie nawet swoimi umiejętnościami graficznymi i artystycznymi. Wasz blog wymaga całkowitej przebudowy. Obecnie kojarzy mi się z wesołymi początkami blogosfery, tak lata 2000+.

8 minut temu, SenseOfPurpose napisał:

Obecnie kojarzy mi się z wesołymi początkami blogosfery, tak lata 2000+.

Twoje skojarzenia dobrze mi się kojarzą :D 

A co do przebudowy, zapewne racja, ale temat nie na teraz, biały czy czarny, mów!

5 godzin temu, Palpatine napisał:

@manu musisz zintegrować towarzystwo i zachęcić do tworzenia treści. Reszta już sama się poukłada. Te podforum może być fajnym miejscem na taką integracje. 

Z tym tworzeniem treści bywa najtrudniej (wiem po sobie), ale mam nadzieję, że się uda?

@manu  Postaram się również dokładać raz na jakiś czas drobną cegiełkę do projektu. Życzę powodzenia! ?

• Thanks 2

W dniu 19.03.2021 o 14:38, SenseOfPurpose napisał:

Hmm. Nie wiem jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić i nie zdeomtywować. Zmiana koloru tła to nie ten kierunek. Porozmawiajcie może z @EvilKillaruna, i może będzie Was w stanie wspomóc pomysłem. Albo odpłatnie nawet swoimi umiejętnościami graficznymi i artystycznymi. Wasz blog wymaga całkowitej przebudowy. Obecnie kojarzy mi się z wesołymi początkami blogosfery, tak lata 2000+.

Przebudowa nie całkowita, ale znaczna. W kierunku uproszczenia. Kolory customowe, niefabryczne, tym się mogę jeszcze pobawić, zrobiłem w odcieniach niebieskiego, pod kolor oczu ?

Co myślicie ? ?

https://muzostajnia.wordpress.com

Panie, jest sobota :)

Załogę pytaj. To dla niej przecież. Jest lepiej i czytelniej, przynajmniej na głównej, ale mimo wszystko zmieniłbym cały skin na po prostu coś nowoczesnego. 

https://wordpress.org/themes/minimalist-blog/

https://gt3themes.com/wordpress/pure-free-portfolio-wordpress-theme

Przykładowo.

Ale to tylko moje 3 grosze. W sumie 2. 

• Thanks 1