Jump to content

Wasza ulubiona muzyka.

nicityle
 Share

Recommended Posts

5 godzin temu, daviox napisał:

Wystarczy wkleić sam link z YT, nie ma potrzeby generowania iframe'u ;) Silnik forum zajmie się resztą :D

Dzięki, ja już tak z przyzwyczajenia że szukam jak najbardziej technicznie jak się da ;D a potem takie krzaczki ;D

Przy okazji coś dodam. Może nie takie super jeśli chodzi o jakość dźwięku ale dość oryginalne. Co prawa jeszcze nie przedarłem się prze poprzednie 37 stron, ale mam nadzieję że nikt wcześniej tego nie dodał ?

No dobra. Od tego koncertu który rok temu słuchałem powróciłem po olbrzymiej przerwie do muzyki elektronicznej.

Natomiast, to znalazłem przez przypadek na kanale "piosenki które ryją banie" (zapowiedź jest warta uwagi myślę) odcinek drugi jak dobrze pamiętam no i z racji że nie wytrzymałem jak to zobaczyłem i usłyszałem więc postanowiłem obejrzeć w całości ...

...

przez pierwsze 30 min nie dojechałem do połowy utworu, ze śmiechu rzecz jasna ? jeszcze nigdy się tak nie śmiałem z jakiegokolwiek utworu jak z tego.

Oglądacie na własne ryzyko, nie biorę żadnej odpowiedzialności. Na yt są polskie napisy do tego, myślę że też warto.

Edited by Peter_Robert
  • Like 1
  • Thanks 1

@Peter_Robert Wintergatan wytwarza bardzo interesujące mechanizmy grające i chętnie spoglądam, co nowego u niego gra :)Dziękuję, że o nim wspomniałeś! 

Natomiast w przypadku wspomnianej serii Tomkowicza natknąłem się przypadkowo na tą piosenkę... powiedziałbym, że to było raczej fatum niż przeznaczenie ;) Oglądanie i słuchanie tylko na własne ryzyko ;)

2 godziny temu, Tytus1988 napisał:

Wintergatan wytwarza bardzo interesujące mechanizmy grające i chętnie spoglądam, co nowego u niego gra :)Dziękuję, że o nim wspomniałeś! 

Nie tylko wytwarza, ale również prezentuje te istniejące. :D Polecam jego mini-serię Mechanical Music Instruments

• Thanks 1

To forum otworzyło mi oczy na inne formy muzyczne, za co serdecznie dziękuję. Jednakże głównym nurtem, który mnie fascynuje są dźwięki około gitarowe. Ten tu gitarzysta zmiótł mnie poprzednią płytą. Ta jest jeszcze lepsza?

P. S. Od 3-ciej minuty niespodzianka

Edited by SEQT
  • Like 2

https://www.highresaudio.com/en/album/view/fqebqe możliwe, że kiedyś wklejałem, ale nie pamiętam, więc wklejam jeszcze raz.

Genialny album w genialnej jakości i ma to coś czego brakuje wielu albumom muzyki poważnej " wchodzi w ucho". Wiele albumów są nagrane jałowo, płasko, bez wyrazu i przez co są po prostu nudne. Ale nie nudne jako sama treść, a przez kiepskie nagranie. Tu tego nie ma.

Najlepsze z tego albumu to 1 i 6 utwór.

A tu kolejne tej samej wytwórni https://www.highresaudio.com/en/album/view/5kjnun

Nie będę ukrywał ale ta wytwórnia robi genialne albumy. 

Something about silence makes me sick
‘Cause silence can be violent
Sorta like a slit wrist

Some speak the sounds but speak in silent voices
Like radio is silent though it fills the air with noises
Its transmissions bring submission
As ya mold to the unreal

• Like 2