Jump to content

Wasza ulubiona muzyka.

Recommended Posts

Kontynuuje dyskografię DEP. Album Ire Works i kolejne świetne kawałki - już bardziej w stronę eksperymentalnego rocka niż przewagi post-hardcorowego noise-punka z poprzednich płyt. Milk Lizard chyba mój ulubiony kawałek z całej ich dyskografii.

• Approved 2

Trochę nowego materiału od Penatonix. Przy okazji pojawiły się nowe daty koncertów w Europie. Co prawda dopiero na maj, ale tym razem nie czekałem aż bilety znikną :D

• Like 2

Kawałek z ostatniej ich mistrzowskiej płyty. W obrębie nowoczesnego post-hardcore królują dla mnie The Mars Volta i Dillinger Escape Plan. Shellac też jest w miarę spoko, ale preferuję bardziej energiczne, nieokiełznane klimaty prog/eksperymentalne niż toczący się jak czołg sludgowy noise-punk :) Ale to tylko moje preferencje.

Genialny kawałek.

Some will try the gift of failure
There's nothing to hear
That hasn't been heard
Glued to the mirror
Hands through his hair
The faceless appears, forgotten
Some wil try the gift of failure
Have you seen his eyes
He traded them to a blind man
Still on the tracks
Can't see the train
Creature of lightness, no longer
Nothing to see
That hasn't been seen
He shouted for days
Sung just for fun
The careless appears, forgotten
And some will try...
The gift of failure

• Like 1

Indie Rock/Pop. Ciekawe połączenie atmosferycznego, niemal ambientowego klimatu z kroplą post-hardcorowej energii lekko ożywiającej raczej relaksacyjny ton muzyki.

Tutaj podobne klimaty, tylko bardziej emo indie rock, czasem ocierające się o screamo, ale ogólnie dość "radio friendly".

Edited by Arthass
  • Like 1

Dobry ten ich album. Nie spodziewałem się wiele po zespole z metką typowego mainstream metalcore, a jednak dobrze się słucha.
"Before the truth will set you free, it'll piss you off!"

Edited by Arthass

"Ladies and Gentlemen on Acid (A Tribute to Acid Drinkers)"

Ten album brzmi obłędnie. Świetnie nagrany, z brzmieniem wciągającym niczym rwący potok. Obowiązkowo do słuchania wieczorem. Utworami 1,3,7,8 można z powodzeniem testować słuchawki. Utwór 3 - "Joker" Krzysztofa Zalewskiego - to jak dla mnie największe zaskoczenie na płycie. Psychodela na basie o impakcie wnikającym w ciało.

https://tidal.com/browse/album/125306768

Edited by Hardened
  • Approved 1