Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do użytku domowego, CS:GO ~300 zł

osejszon
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek, które mają służyć do gry FPS - CS:GO, no i do muzyki.

Chodzi mi o dobre pozycjonowanie dźwięku tak, abym znał lokalizację przeciwnika. Kupiłem 3 dni temu Roccat Kave 5.1 Analog. Te słuchawki miały być dobre ze względu na 5.1... Dla mnie okazały się totalną klapą, dźwięk jest dla mnie ciężko przyswajalny, a przeciwników słyszałem z połowy mapy, a z bliska zabijali mnie, bo nie słyszałem ich praktycznie wcale. Mam jeszcze Plantronics Gamecom 367 i na pewno są one lepsze, mimo że ich tak nie chwalę - ale zaczynają się psuć po kilku latach użytkowania, regulacja głośności i mikrofon już ledwo zipią.

Mam zintegrowaną kartę dźwiękową Realtek ALC-887 i kartę zewnętrzną Audiotrak Maya U5 - nie zauważyłem na tych słuchawkach różnicy, więc mam w planach zwrot karty - mogę to zrobić do 10 listopada i chcę kupić słuchawki, przetestować je i zdecydować, czy opłaca mi się oddawać Mayę U5. 

Moje typy słuchawek: AKG 240 MKII, HyperX Cloud, Superlux HMC 631.

Proszę nie odsyłać mnie do artykułów.

Bardzo proszę o pomoc, bo czas ucieka.

Polecam Reloop SHP-1. Na allegro do dostania za 310 zł. Sam posiadam je z tej aukcji i kupowałem do podobnego zastosowania. Są to rebrandy (inny producent te same wnętrzności) Brainwavz HM5, które doczekały się sporej recenzji ;) Poczytaj o ich charakterystyce etc. Dla mnie jest to zakup trafiony w 10! Są bardzo wygodne i naprawdę rewelacyjnie brzmią. Obecnie mam je podpięte pod Audiotrak ProdigyCube BE. Jak Ci zależy na mikrofonie to Zalman ZM-MIC1. Klips idealnie pasuje do kabla, a i dźwięk jest na wysokim poziomie.

Edit. Z Twoich typów to HyperX Cloudy byłby najlepsze. Potem Superluxy, a na końcu najlepsze z całej trójki AKG K240 aczkolwiek mogące grać bardzo słabo na karcie Maya U5 nie mówiąc już o integrze... Pozdrawiam! 

Edited by zamis

• 1 year later...

W tym czasie miałem jeszcze słuchawki AKG K240 Studio, a kartę wymieniłem na Audiotrak Prodigy Cube Black Edition. Obecnie jestem posiadaczem słuchawek ISK HD9999 i jestem z nich zadowolony.

Proszę o zamknięcie tematu. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...