Jump to content

Pady z Pioneer HDJ2000 pasują do SuperLux HD330 ?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Pady z  Beyerdynamic'sów DT770 nie tylko pasują, ale są o niebo wygodniejsze. Naprawdę przyjemnie założyć to na uszy, jest tylko jedno ale... Te pady z DT 770 zasadniczo zmieniają brzmienie słuchawek (gdybym tego nie usłyszał na własne uszy - to bym nie uwierzył, że zmiana samych gąbek może tak zmienić brzmienie i walory dźwiękowe słuchawek). Nie jest to zmiana na lepsze. Dźwięk po zmianie jest katastrofalny - brak basów i charczące średnie tony. Tutaj: http://www.head-fi.org/t/684424/superlux-hd-330-experiences-and-discussion jest charakterystyka po zmianie, ale na moje uszy zmiana jest większa niż na wykresie, tak że "zmienił stryjek siekierkę na kijek". :(

Edited by Markus
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tematu HD 330 + pady z DT 770. Zrobiłem podobny mod do tutaj opisanego: http://www.hifi-forum.de/viewthread-211-271-12.html tzn. zakleiłem dziury w padach i wytłumiłem wnętrze (choć inaczej, za pomocą rury z trzech warstw filcu z tyłu przetworników, coś podobnego jak jest w DT 770). Wróciła większość basów i nic nie rzęzi, a przy tym wygoda jak w Beyerach )))). 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...