Jump to content

AKG K240 MK II i sklep morele


Neris
 Share

Recommended Posts

Miałem to samo. Na paragonie MKII, w pudełku k240 Studio (nawet jeszcze gdzieś mam zdjęcia). Kupiłem w tym sklepie mnóstwo sprzętu i jedna jedyna wpadka była własnie z tymi słuchawkami. Ciekawe ilu osobom próbowali to sprzedać? :D Procedura odkręcenia tematu i zwrotu - dość trudna, ale w końcu się udało. W końcu kupiłem MKII w atrakcyjnej cenie w muziker.pl (paczka przyszła z SK Koszyce :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skrót całej sytuacji. 

Serdecznie ostrzegam przed zakupem tych słuchawek w tym sklepie. Przed zamówieniem pytałem czy to na pewno te słuchawki ponieważ zauważyłem w komentarzach, że komuś przysłali model AKG K240 Studio.

http://imgur.com/a/3kRSU  

Będąc upewnionym, że nic złego się nie stanie i że to był jednorazowy wypadek tego sklepu - zamówiłem wraz z zestawem PC 13 października. Widziałem, że cena AKG K240 MK II w innych sklepach jest niższa ale miałem zaufanie do morele i nie chciałem płacić i czekać na oddzielną przesyłkę z innego sklepu. Na fakturze na mailu wszystko się zgadzało - AKG K240 MK II, więc nie miałem żadnych obaw. 
No i dostałem AKG K240 Studio. 20 października w czwartek złożyłem reklamacje, w piątek 21 zostałem zapytany kiedy będzie mógł kurier się zjawić ale wiadomość dostałem o godzinie 18, więc dopiero w poniedziałek zostałem poinformowany, że kurier będzie we wtorek. Wysłałem do nich te słuchawki na reklamację we wtorek, a w środę dostałem wiadomość że otrzymali je w centrali o godzinie 14. Na tej ich obsłudze w formie zapytań dostałem odpowiedź we wtorek, że słuchawki właściwe zostaną wysłane po otrzymaniu przez centralę słuchawek reklamowanych - zero informacji od środy pomimo zapytania w czwartek i zapytania dzisiejszego (piątek). 

Mając już dość zadzwoniłem dzisiaj na biuro obsługi klienta i zaczęli się tłumaczyć weryfikacją czy produkt nie był używany (po co miałem używać produktu którego nie chciałem, więc wyłożyłem Pani że ich nie używałem). Oczywiście przed środą ich nie dostanę, ponieważ wtorek jest dniem wolnym od pracy. Zamówienie składałem 13 października. Mamy 28 października. Słuchawki może dostanę 2 listopada, ponieważ 1 jest wolne to pewnie 31 października też nie ma szans. Kpina z klienta.

Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz stronę słuchawek na morele i po raz 3 usunęli mój komentarz informujący o dochodzeniu do pomyłek przy zamówieniu słuchawek AKG K240 MK II. To chyba wystarczająca przestroga.

Także jeszcze raz serdecznie ostrzegam. Nie dość, że mylą słuchawki to wersję Studio sprzedają po cenie wyższej (419 zł, powinny być w okolicach 300zł) niż zazwyczaj droższe MK II (360-400zł).

Edited by Neris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...