Jump to content

Sluchawki do grania/uniwersalne

Koziodox
 Share

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu sluchawek(dobrze by bylo z mikrofonem). Kwota jaka planuje wydac to około 400zl. Z artykulu polecanych sluchawek dla graczy, wybralem hyperx'y cloudy. Moje pytanie czy to dobry wybór czy może lepiej coś innego? Wiem że jest model v2 tych słuchawek ale czy warto doplacac? Początkowo myślałem też nad qpadami qh-90 ale skoro to to samo co hyperx'y, a droższe, więc chyba nie warto? Przesiadam się z sennheiserow hd201 / sony mdr-10rc czy odczuję różnicę w grach? I ostatnie pytanie czy jeżeli zdecyduję sie np na te hyperxy to czy warto dokupić do takich sluchawek wtedy jakąś karte dzwiekowa? Jezeli tak to jaką? Aktualnie posiadam zintegrowana. Plyta glowna to: ASUS Z170 PROGAMING. Dzwiekowka tam to cos takiego(nie wiem czy cos to bedzie mowilo ale wkleje) 

Audio

SupremeFX 8-Channel High Definition Audio CODEC 
- Supports : Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel MIC Jack-retasking
- High quality 115 dB SNR stereo playback output
Audio Feature :
- SupremeFX Shielding™ Technology
- Optical S/PDIF out port(s) at back panel
- Sonic Radar II

Witam,

O HXC pisałem przy okazji subiektywnego wybierania spośród pozycji w Polecanych najlepszych słuchawek dla gracza: http://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/

Można spokojnie więc prześledzić moją analizę i odpowiedzieć sobie na zadane pytania w dużej mierze samodzielnie. MDR-10RC niestety nie testowałem, więc nie umiem Panu udzielić odpowiedzi na to pytanie, zwłaszcza że nie jestem Panem i nie wiem co / jak Pan słyszy.