Jump to content

Recommended Posts

Witam mam problem z kablem bo mi przerywa i ostatnio nawet osłona zaczeła pękać w 3-4 miejscach i widać te żyłki drutów w środku.

I szukam kabla który będzie bardziej wytrzymały bo dość często siedze przy kąpie i kable czasami sie wygina w tą i w tamtą stronę jak siadam bliżej stołu lub dalej.

I nie wiem czy kupić taki kable jak u was
https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/kabel-sluchawkowy-ac2-pro-do-akg-gwintowany-jack-35-63-mm-mxlr-3-pin/

Czy taki pleciony
https://pl.aliexpress.com/item/32788596951.html
https://allegro.pl/oferta/akg-k240-recznie-wykonany-kabel-3-5mm-oplot-9413278246

Witam

Tak naprawdę jest to Pana wybór i decyzja, któremu wykonawcy zaufać. Pod swoimi kablami podpisuję się imieniem, nazwiskiem i renomą, więc jedynie tutaj mogę zabrać głos. Dwa pozostałe kable nie są jednak plecione. W tych cenach nie dostanie się plecionki, tak pozwalając sobie zauważyć. 

Kupiłem w tutejszym sklepie ten kabel AC2 PRO do tych właśnie słuchawek, jak w tytule, kierując się także względami wytrzymałościowymi.

Używam go z laptopem, a więc ten kabel jest co i rusz przekładany na różne strony, wyginany i naciągany i mogę zapewnić, że nic się nie dzieje z nim złego i jest daleko bardziej solidnie wykonany od kabla stockowego. Dodatkowo kabel nie skręca się i nie mikrofonuje (tak chyba nazywa się nieprzyjemny efekt odbierany w słuchawkach od uderzania kabla o cokolwiek).

Są i inne zalety tego kabla.

• Thanks 1
  • 1 month later...
Posted (edited)

Dobra kupiłem kablem 3m takiej samej długości jak oryginalny bo mam skrzynkę pod stołem i zanim do mnie kabel dojdzie to trochę traci tego metrażu.. 2.5m było by na styk ale nie chce kablem przypadkowo szarpnąć więc te pól metra mam w zapasie jak wcześniej na nieco swobodne poruszanie sie blisko przy stole :D

NUMER ZAMÓWIENIA:20586

Co prawa wiem że jest napisane że realizacja może potrwać do 4 tygodni i wymaga to przetestowania aby nie wysłać bubla ale był bym wdzięczny jak by czas realizacji był nieco szybszy :P

Szanuje i pozdrawiam

Edited by Quassar
6 godzin temu, Quassar napisał:

był bym wdzięczny jak by czas realizacji był nieco szybszy :P

Nie tylko Pan :). Aktualnie kable z tej serii (i w sumie nie tylko z tej) cieszą się tak wielką popularnością, że dosłownie nie nadążam z zamówieniami. Także niestety stąd na tą chwilę takie  a nie inne terminy i choć z jednej strony nic tylko się cieszyć, z drugiej muszę prosić o cierpliwość. Staram się sukcesywnie redukować czas oczekiwania w ramach bieżącej kolejki kabli. M.in. dlatego jestem o tej porze na nogach. 

• 1 month later...

Właśnie dzisiaj do mnie kabel przyszedł :)

Trudno mi sie wypowiedzieć co do jakości i tak dalej więc powiem że po prostu dzała bardziej zależy mi na wytrzymałości ale to raczej powinienem skomentować za jakieś 2 lata :D