Jump to content

Beyerdynamic dt990pro, dt990 edition który wariant wybrać

Recommended Posts

Jako że to mój pierwszy post chciałbym przywitać wszystkich,

a teraz do rzeczy, chciałem kupić nowe słuchawki i korzystając z tematu polecanych słuchawek dla graczy na blogu Audiofanatyk zdecydowałem się na beyerdynamic dt 990 tylko że nie wiem którą wersję wybrać z dopiskiem pro czy bez i czy 32ohm czy 250 ohm 

Tak jak pisałem słuchawki w 70% będą wykorzystywane do gier typu Cod czy też the division 2 zarówno na pc i na ps4 a w najbliższym czasie ps5 a reszta to słuchanie muzyki klubowej, rap i tego typu podobne 

I teraz:

czy jest jakaś różnica w jakości dźwięku między wersjami 32 i 250 ohm  i wersjami dt 990 i 990 pro ?

gdyby wybrać wersję bez pro to czy do wersji 32 ohm też należałoby dokupić dac/amp w przypadku podłączenia ich do konsoli? bo co do wersji 250 no to jest oczywiste że coś takiego będzie potrzebne i chyba zdecydowałbym się na soundblaster x g6  

Oczywiście jeśli macie też inne ciekawsze/ lepsze propozycje to chętnie rozważę bo powiem szczerze zastanawiałem się jeszcze nad Audio-Technica ATH G1 ale tu model zamknięty a ja do tej pory używałem ath ad500 w których się uszkodził 3d wings a zamówienie tego i dodatkowo po tylu latach (10 albo więcej ) przydało by się wymienić też nauszniki i chciałem tak zrobić ale mieszkam w de i tutejszy przedstawiciel może mi to zamówić  ale koszty  z podatkiem i dostawa top 70 euro a ja za ad500 kilkanaście  lat temu zapłaciłem niecałe  100 euro więc chyba nie ma sensu tych naprawiać i może lepiej kupić coś nowego i ze względu na otwarty typ słuchawek jeszcze patrzyłem na ad pdg1a ale tu problem leży w porównaniu do ath g1 w kablu zintegrowanym z mikrofonem którego nie zawsze  używam i chba by mnie denerwowało gdyby cały czas mi sterczał a wolałbym używać tego grubszego kabla. A i ważny detal nauszniki tylko i wyłącznie welurowe żadne tam skóry i tym podobne 

Dziękuję i podrywam

Edited by Kuonirad
  • Kuonirad changed the title to Beyerdynamic dt990pro, dt990 edition który wariant wybrać