Jump to content

Genesis selen 400 - przerywanie dźwięku


Recommended Posts

Witam. Zakupiłem niedawno słuchawki Genesis Selen 400. Mam z nimi pewien problem, są one na bluetooth, mają nazwijmy to "Przekaźnik" usb który podłączam do pc i paruję z słuchawkami. Problem jest taki że przerywa mi dźwięk kiedy gram lub rozmawiam z innymi na Discord. Niedaleko mnie stoi router, powiedzmy że około 1m do 1,5m. Zastanawiam się czy może mieć to wpływ na jakość połączenia między słuchawkami a owym adapterem/przekaźnikiem. Niestety nie wiem jak temu zaradzić, więc szukam pomocy gdzie się da. Z góry dziękuje za wszelkie rady i pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nadajnik jest wpinany bezpośrednio do portu USB w np. obudowie, najlepiej jest użyć przedłużki lub czegokolwiek odsuniętego od metalowej obudowy PC. Na blogu jest też artykuł o radzeniu sobie z zasięgiem BT. Warto przeczytać.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj po dłuższych testach zauważyłem że słuchawki tracą zasięg  podczas komunikowania się za pomocą komunikatorów głosowych, takich jak: Discord Messenger. Tylko i wyłącznie w tym przypadku słuchawki co chwilę tracą "Zasięg" miga lampka na nadajniku i słuchawkach. Wiesz może czym jest to spowodowane? Tracę nadzieję.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...