Jump to content

Recenzja słuchawek Sennheiser HD 560S

Recommended Posts

Świetna recenzja, wciąż żałuję, że nie można jej wprost wrzucić na zagraniczne fora.

Sennheiser jest znany z zawyżania cen nowych słuchawek, by zaraz potem je obniżyć; na przykład kiedy wprowadzał odświeżoną serię 5X9, to cena HD 599 wynosiła 1000zł, czyli prawie tyle co "ciut" lepsze HD 600. Teraz ich cena wynosi +- 650zł. Sam tych słuchawek sobie nie kupił, bo mam już HD 650, ale jakbym teraz miał kupić nowe słuchawki do miksu, to wybrałbym HD560S (oczywiście gdyby ich cena spadła).

Edited by Bumper
  • Like 1

Fajnie, że w końcu pojawiła się recenzja słuchawek w tym przedziale cenowym. Tym bardziej, że ATH PDG-1 i AKGK702 wycofane zostały ze sprzedaży. Chętnie zobaczę więcej takich recenzji. :)

• Like 1

Dziękuję za recenzję.
Przyznam, że odrzuca mnie trochę opisywana "plastikowość" konstrukcji w tej cenie.

No a za dokładny opis taniego upgrade'u tych słuchawek poprzez wymianę padów to potencjalni nabywcy tych słuchawek pewnie będą bardzo wdzięczni. Uważam tu Autora za specjalistę w dziedzinie padów.

Edited by Krzysztof Miś
  • Like 1

Bardzo dziękuję, choć specjalistą się nie uważam specjalnie. W sumie tyle co się bawiłem z AKG różnymi padami i w ten sposób nabrałem trochę doświadczenia.

Plastikowość to efekt tego, że to produkt pozycjonowany na serię do tej pory budżetową, a więc półkę 500-800 zł, jak to zazwyczaj było z HD555/595. Aczkolwiek znów - nic się nie rozpadło, nic się nie zepsuło, wszystko działało jak trzeba podczas testów.

W dniu 8.01.2021 o 22:28, ara1 napisał:

Chętnie zobaczę więcej takich recenzji. :)

To zależy jaki sprzęt będę w stanie zorganizować. Z tego przedziału cenowego raczej rzadko o dziwo coś się trafia.

W dniu 3.01.2021 o 15:08, Bumper napisał:

wciąż żałuję, że nie można jej wprost wrzucić na zagraniczne fora.

Nie dałbym rady pogodzić pisania recenzji aż w dwóch językach jednocześnie, przy konieczności konwertowania ponad 400+ recenzji już istniejących :).

• Like 1