Jump to content

Recenzja słuchawek Audeze LCD-i4


Recommended Posts

@EvilKillaruna

Świetna recenzja

A ciekawi mnie czy można je porównać z LCD MX4,  jak by się prezentowały na ich tle.

Ja już się nażarłem i głodu nie czuję  mx4 w pełni mnie zadawalają, po wymianie kabla na czyste srebro, to zupełnie inne słuchawki jak na stocku.

Edited by pablo650
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Wow.

Nie spodziewałem się takiej petardy przy końcu roku, bardzo sugestywna emocjonalnie recenzja.

A co do Ankera to tak jak już wspominałem na czacie można go swobodnie zamawiać z niemieckiego amazona

A podczas czytania recenzji wpadłem na szatański plan dotyczący moich LCD-i3 i owego adaptera właśnie - sprawienia sobie telefonu z USB-C na Androidzie, który służyłby jako player pod i3ki po zainstalowaniu jakiegoś softu do parametrycznego EQ. :)

Edited by decees
  • Like 3
Link to post
Share on other sites

Nic tylko pogratulować, nie tylko recenzji ale i wszystkich słuchawek, tych własnych jak i testowanych :) Naprawę świetna obszerna recenzja, pełna profeska. Miło się to czytało, aczkolwiek długo :D  Teraz to już tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że kiedyś musze mięc i4, im szybciej tym lepiej!

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, pablo650 napisał:

A ciekawi mnie czy można je porównać z LCD MX4,  jak by się prezentowały na ich tle.

Móc można, ale żeby to zrobić, musiałbym po prostu przeczytać obie recenzje :). Tak, muszę przeczytać własną recenzję. Ale gdybym dziś miał się decydować na i4 vs MX4, raczej wolałbym i4 przez znacznie lepsze rozciągnięcie na niskim basie i lepszą scenę. Czyli podchodząc stricte technicznie do dźwięku. Za zbliżoną ilość złotówek z czego wycisnę więcej.

5 godzin temu, januszmuzy napisał:

im szybciej tym lepiej!

Wcześniej można zaliczyć etap z LCD-i3 po moich fanatykowych modach, tj. APO EQ robiącym z nich strojenie jak i4. Co prawda jest to opcja tylko dla PC, tylko dla Windows, tylko jeśli nie pracuje się z sygnałem bit-perfect lub czymkolwiek innym niż DS, ale całą tą kombinatorykę kupuje się za 1/3 ceny i4. U mnie - z racji spodziewanej migracji na serwer muzyczny - APO nie jest możliwe do użycia, więc pozostaje mieć takie strojenie "out of the box". Na razie jednak pozostaję przy i3. Za te pieniądze po APO naprawdę dają radę i choć i4 zgniotły je, dewaluując mocno ocenę z recenzji, to swoje noty nadal utrzymują właśnie dzięki możliwościom i siedzeniu bite dzień w dzień nad wykresami, pomiarami, porównaniami, główkowaniem jak to zrobić.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...