Jump to content

Recenzja słuchawek Audeze LCD-i4

Recommended Posts

@EvilKillaruna

Świetna recenzja

A ciekawi mnie czy można je porównać z LCD MX4,  jak by się prezentowały na ich tle.

Ja już się nażarłem i głodu nie czuję  mx4 w pełni mnie zadawalają, po wymianie kabla na czyste srebro, to zupełnie inne słuchawki jak na stocku.

Edited by pablo650
  • Like 1

Wow.

Nie spodziewałem się takiej petardy przy końcu roku, bardzo sugestywna emocjonalnie recenzja.

A co do Ankera to tak jak już wspominałem na czacie można go swobodnie zamawiać z niemieckiego amazona

A podczas czytania recenzji wpadłem na szatański plan dotyczący moich LCD-i3 i owego adaptera właśnie - sprawienia sobie telefonu z USB-C na Androidzie, który służyłby jako player pod i3ki po zainstalowaniu jakiegoś softu do parametrycznego EQ. :)

Edited by decees
  • Like 3

Nic tylko pogratulować, nie tylko recenzji ale i wszystkich słuchawek, tych własnych jak i testowanych :) Naprawę świetna obszerna recenzja, pełna profeska. Miło się to czytało, aczkolwiek długo :D  Teraz to już tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że kiedyś musze mięc i4, im szybciej tym lepiej!

• Like 1
10 godzin temu, pablo650 napisał:

A ciekawi mnie czy można je porównać z LCD MX4,  jak by się prezentowały na ich tle.

Móc można, ale żeby to zrobić, musiałbym po prostu przeczytać obie recenzje :). Tak, muszę przeczytać własną recenzję. Ale gdybym dziś miał się decydować na i4 vs MX4, raczej wolałbym i4 przez znacznie lepsze rozciągnięcie na niskim basie i lepszą scenę. Czyli podchodząc stricte technicznie do dźwięku. Za zbliżoną ilość złotówek z czego wycisnę więcej.

5 godzin temu, januszmuzy napisał:

im szybciej tym lepiej!

Wcześniej można zaliczyć etap z LCD-i3 po moich fanatykowych modach, tj. APO EQ robiącym z nich strojenie jak i4. Co prawda jest to opcja tylko dla PC, tylko dla Windows, tylko jeśli nie pracuje się z sygnałem bit-perfect lub czymkolwiek innym niż DS, ale całą tą kombinatorykę kupuje się za 1/3 ceny i4. U mnie - z racji spodziewanej migracji na serwer muzyczny - APO nie jest możliwe do użycia, więc pozostaje mieć takie strojenie "out of the box". Na razie jednak pozostaję przy i3. Za te pieniądze po APO naprawdę dają radę i choć i4 zgniotły je, dewaluując mocno ocenę z recenzji, to swoje noty nadal utrzymują właśnie dzięki możliwościom i siedzeniu bite dzień w dzień nad wykresami, pomiarami, porównaniami, główkowaniem jak to zrobić.

• Like 2