Jump to content

Słuchawki do gier z mikrofonem - max 400zł


Recommended Posts

Hej!

 

Szukam słuchawek z mikrofonem, których będę używał głównie do grania na PS5 oraz sporadycznie na PC. Budżet jaki mam na nie to max 400zł. W przypadku słuchawek zależy mi na jak najlepszym dźwięku do tej kwoty, natomiast w kwestii mikrofonu nie oczekuje żadnych rewelacji - po prostu tak, aby mój głos był zrozumiały. Aktualnie posiadam do grania Sennheisery HD555, które kupiłem dawno, dawno temu. Ogólnie są super jeśli chodzi o dźwięk, lecz przeszkadza mi w nich 3m przewód, którego nie mogę wymienić oraz przejściówka na 3.5mm, która irytuje po podłączeniu do pada, no i brak mikrofonu, również jest minusem.

 

Znalazłem sam parę kandydatów i byłbym wdzięczny jeśli ktoś mógłby się na ich temat wypowiedzieć:

SteelSeries Arctis 3 

SteelSeries Arctis 5 (widziałem oferty za 399zł)

SPC Gear Viro

 

Dodatkowo przed chwilą czytałem https://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/ oraz https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/. Z tych obu artykułów jedynie HyperX Cloud spełniają wymagania (mają mikrofon), lecz jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi wyglądają jak z odpustu (są zbyt "gejmingowe"). Tak, wiem, że słuchawki nie służą do patrzenia na nie, ale jestem lekkim estetą i niestety strasznie mi to przeszkadza.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, younglion napisał:

SteelSeries Arctis 3 

SteelSeries Arctis 5 (widziałem oferty za 399zł)

SPC Gear Viro

 

Odpuść sobie je, szkoda kasy na gejmingowy chłam. 

6 godzin temu, younglion napisał:

tych obu artykułów jedynie HyperX Cloud

Tylko te cloudy z polecanych to pierwotnie były to cloudy I czyli pierwsze jakie powstały i podobno najlepsze. Późniejsze podobno już nie były tak dobre jak pierwsze cloudy.  Nie mniej można sprawdzić je, nie zaszkodzi.

 

Edited by Nehero
Link to post
Share on other sites

@Nehero @EvilKillaruna Dzięki wielkie za odpowiedź! Czytałem o tych Arctisach i faktycznie lipa z lekksza, a szkoda, bo mają fajne "bajery" oraz fajnie wyglądają (tak, wiem, że to najmniej istotne, ale tak jak pisałem wcześniej jestem lekkim estetą :)).  Wezmę prawdopodobnie te GMR 540 ISO, bo faktycznie wydają się być najbardziej rozsądne do tej kwoty, oprócz Cloudów. Jeszcze raz dzięki za pomoc ;) 

  • Approved 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...