Jump to content

Słuchawki do gier z mikrofonem - max 400zł

Recommended Posts

Hej!

Szukam słuchawek z mikrofonem, których będę używał głównie do grania na PS5 oraz sporadycznie na PC. Budżet jaki mam na nie to max 400zł. W przypadku słuchawek zależy mi na jak najlepszym dźwięku do tej kwoty, natomiast w kwestii mikrofonu nie oczekuje żadnych rewelacji - po prostu tak, aby mój głos był zrozumiały. Aktualnie posiadam do grania Sennheisery HD555, które kupiłem dawno, dawno temu. Ogólnie są super jeśli chodzi o dźwięk, lecz przeszkadza mi w nich 3m przewód, którego nie mogę wymienić oraz przejściówka na 3.5mm, która irytuje po podłączeniu do pada, no i brak mikrofonu, również jest minusem.

Znalazłem sam parę kandydatów i byłbym wdzięczny jeśli ktoś mógłby się na ich temat wypowiedzieć:

SteelSeries Arctis 3 

SteelSeries Arctis 5 (widziałem oferty za 399zł)

SPC Gear Viro

Dodatkowo przed chwilą czytałem https://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/ oraz https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/. Z tych obu artykułów jedynie HyperX Cloud spełniają wymagania (mają mikrofon), lecz jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi wyglądają jak z odpustu (są zbyt "gejmingowe"). Tak, wiem, że słuchawki nie służą do patrzenia na nie, ale jestem lekkim estetą i niestety strasznie mi to przeszkadza.

6 godzin temu, younglion napisał:

SteelSeries Arctis 3 

SteelSeries Arctis 5 (widziałem oferty za 399zł)

SPC Gear Viro

Odpuść sobie je, szkoda kasy na gejmingowy chłam. 

6 godzin temu, younglion napisał:

tych obu artykułów jedynie HyperX Cloud

Tylko te cloudy z polecanych to pierwotnie były to cloudy I czyli pierwsze jakie powstały i podobno najlepsze. Późniejsze podobno już nie były tak dobre jak pierwsze cloudy.  Nie mniej można sprawdzić je, nie zaszkodzi.

Edited by Nehero

@Nehero @EvilKillaruna Dzięki wielkie za odpowiedź! Czytałem o tych Arctisach i faktycznie lipa z lekksza, a szkoda, bo mają fajne "bajery" oraz fajnie wyglądają (tak, wiem, że to najmniej istotne, ale tak jak pisałem wcześniej jestem lekkim estetą :)).  Wezmę prawdopodobnie te GMR 540 ISO, bo faktycznie wydają się być najbardziej rozsądne do tej kwoty, oprócz Cloudów. Jeszcze raz dzięki za pomoc ;) 

• Approved 1