Jump to content

Słuchawki na spacery, z dobrym odtwarzaniem podcastów


Recommended Posts

Witam,

szukam słuchawek dla żony. Potrzebuje czegoś na spacery, zarówno po parku, jak i po mieście. Często słucha podcastów i filmików na YT, ale także muzyki. Nie przepada za mocnymi basami. Ma wrażliwy słuch i nie słucha zbyt głośno. Do tego jeszcze dochodzi problem wielkości - żona ma małą głowę i większość słuchawek jej zlatuje jak się nachyla (albo mają za duży pałąk, albo są za ciężkie). Obecnie używa Sound Blaster Jam od Creative. Wielkościowo są super, ale nic nie wygłuszają. Słuchawki mogą być na kablu, ale BT też mile widziane. Nie chcemy słuchawek dokanałowych. Douszne tylko jeśli są małe (ma też wąskie uszy). Długo siedzimy w necie i sami nie wiemy, co wybrać. Może ktoś pomoże? Budżet do 500.

Z góry dzięki!

Edited by Gexaukur
Link to post
Share on other sites

Szkoda że dokanałowe odpadają, bo już chciałem polecić jakieś TWSy. 

Jeśli są problemy natury wygody i trzymania się na głowie, to niestety nikt nie będzie tu w stanie doradzić. Jest to bowiem zgadywanie. 

Poszukałbym czegoś u Audictusa. Winnery, Achievery albo Conquerory to moje pierwsze typy. Z naciskiem raczej na Achievery.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...