Jump to content

Recommended Posts

Witam. Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna jakiś małych kolumn do salonu. Warunek aby posiadały połączenie bluetooth. Myślałem nad Microlabs Solo 26 ale nigdzie nie są dostępne, pisałem nawet do ich dystrybutora polskiego ale mnie zlali. Co byście polecali mniej więcej tej jakości i w tych pieniądzach? Solo 29 odpadają bo są za duże, salon mam naprawdę malutki, bo mieszkam w kawalerce. Myślałem też nad Sven MC-20, co o nich myślicie? Audiofilem jakimś nie jestem ale nie chciałbym też kupić jakiegoś charczka. Mam nadzieję, że chociaż tu mi ktoś pomoże i doradzi, bo pisałem już chyba na 3 lub 4 forach (w sumie na tym również tylko w kogoś wątku), bez odzewu. Dzięki i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Witam,

Po pierwsze: założył Pan wątek z bardzo lakoniczną nazwą, co nie sprzyja odwiedzalności.

Po drugie: jesteśmy forum głównie słuchawkowym, a przynajmniej większość osób się tu w takim sprzęcie specjalizuje.

Svenów nie testowałem, ale naturalną alternatywą dla Solo26 są Edifiery R1850DB. Ew. R1700BT.

Link to post
Share on other sites

Dodosyć małych pomieszczeń bym brał wymieniane wcześniej Edifiery. Grają dosyć dobrze, a dzięki bass reflexowi z przodu trochę mniej wybredne są na rozstawienie. Klasyczne konstrukcje z portem z tyłu wymagają czasem sporej odległości od ściany, inaczej niskie rejestry są całkiem zabite.

Microlaby Solo 6C znam i ona akurat jeszcze zdawałyby egzamin, aczkolwiek grały gorzej niż moje Edki R1600TIII. 

Link to post
Share on other sites

Okej, chyba skusze się na Edifiery R1700BT. Nazwa tematu chciałem wzbudzić ciekawość ludzi i niczym pudełek clickbaitowym tytułem zdobyć odpowiedzi haha :D Przyjrzałem się jeszcze raz tym Sven' om i jakoś mało solidnie wyglądają na zdjęciach. Tylko czy 66W to dość? Nie znam się kompletnie, nie wiem jakie to ma przełożenie na głośność. Salon mam naprawdę mały, jakieś 4x4 haha :D

Link to post
Share on other sites
51 minut temu, Chezio napisał:

Nazwa tematu chciałem wzbudzić ciekawość

U mnie niestety wzbudził Pan irytację i niechęć do dalszej pomocy w takim układzie. 

Przypominam że wątki celowo zakładane nieregulaminowo mogą zostać zamknięte/usunięte. Także to nie komuś robi Pan na złość w taki sposób. 

Link to post
Share on other sites

Okej, przepraszam, przecież nie chciałem nikomu na złość zrobić. Trochę luzu, wiadomo regulamin regulaminem, nikt nie jest alfa i omega i każdy popełnia błędy. Nie pytam już o więcej, bo przecież jesteście forum o słuchawkach także ten. Możesz Pan zamknąć temat, tak jak Pan chciał. Nie pozdrawiam. P.S. Wyciągnij Pan kija z...

Edited by Chezio
Link to post
Share on other sites

Zwróciłem Panu uwagę na bardzo lakoniczny temat, jednocześnie próbując Panu pomóc w swoim poście. Napisał Pan że zrobił to celowo, a zamiast wątek edytować, odpowiednio: przeprosił, powiedział że było to efektem błędu, obraził się, zaczął mnie obrażać. Zatem nie pozostaje uczynić nic innego jak zamknąć i życzyć wszystkiego dobrego z zakupami. Najlepiej na innych forach.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...