Jump to content

Głośnik niskotonowy w Microlab 7c


Recommended Posts

Witam zakupiłem używane głośniki Microlab 7c 2 dni temu. Wszystko dawało się pięknie fajnie, dopóki nie odpaliłem specyficznego utworu który rozpoczynał się praktycznie tylko i wyłącznie nie punktową lecz "rozlaną" linią basową. Dosłyszałem się niewielkich nazywając najprościej "bzyczeń" potem sprawdziłem w innych podobnych utworach i faktycznie takie coś występuje tylko w jednym dolnym głośniku w jednej "kolumience", dodam że jest to zazwyczaj mało słyszalne. Poziom nerwów w mgnieniu oka sięgnął zenitu :) Pokładam ogromną nadzieję w was, licząc na to że mi pomożecie. Chciałbym prawdopodobnie kupić taki głośnik niskotonowy, lub w jakoś go naprawić, lecz wstępnie nie znalazłem takowego nigdzie. Co mi zostaje ? Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest Mayster

Na początek rozebrałbym kolumnę i rzucił okiem jak wygląda przetwornik. Jeśli faktycznie będzie do wymiany to uderzać do Microlaba, w Polsce czy bezpośrednio do producenta i zapewne w sensownych pieniądzach uda się kupić.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne za odpowiedź. Tak właśnie, najpierw będę musiał znaleźć chwilę i zobaczyć jak wygląda przetwornik. Zakładając gorszy scenariusz, że głośnik wymaga wymiany to uderzać do Microlaba. Z tego co udało mi się znaleźć to wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Sunnyline i rozumiem że z nimi muszę się kontaktować ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...