Jump to content

[ROZWIĄZANE] I kolejny temat o wyborze słuchawek(600-700 zł)

kolo470
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkim użytkowników tego forum!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w wyborze odpowiedniego dla mnie zestawu.Od razu zaznaczę,że nie jestem żadnym znawcą tematu (inaczej nie zadawałbym tutaj pytania :D).Obecnie posiadam dosyć budżetowe rozwiązanie jeżeli chodzi o słuchawki czyli:

Superlux HD681 +kartę dzwiekową  Audiotrak Maya U5.

Po dłuższym czasie użytkowania takiego zestawu mam obecnie apetyt na coś lepszego! :)

Mój budżet wynosi około 600-700zł i zastanawiam się jakie słuchawki pozwolą mi na odczucie znacznego skoku jakościowego  w porównaniu do tego co teraz posiadam.

Od nowych słuchawek oczekuje przede wszystkim :

1. Aby był wytrzymałe i trochę lat mi posłużyły ( mam dosyć takiej typowej "chińszczyzny" w stylu Superluxów chociaż same w sobie nie były takie złe).

2. Uniwersalności=słucham wielu rodzajów muzyki , gram też w różne gry (głównie RPGi ale tez i FPSy ale na przykład takiego CSa nie ruszam więc dobre słyszenie kroków jest mi niepotrzebne:D ) dlatego fajnie jakby nowe słuchawki sprawdziły się w każdej płaszczyznie.

3.  Dobrze by było jakby były mało wymagające jeżeli chodzi o zródło,planuje je czasami podpinać pod Iphona 6/Ipada więc byłoby miło jakby nie wymagały nie wiadomo czego do pokazania pazura.

Przeglądając różne artykuły i fora mam  trochę swoich typów:

1 Opcja najdroższa-zakup samych AKG 550 MKII .

2 AKG 240 Studio+ np Prodigy Cube/Fiio e10k olympus 2.

Kingston Hyperx Cloud + Prodigy Cube/Fiio e10k olympus 2.

4 Jakieś inne propozycje...

Dajcie znać co o tym sądzicie i z góry dziękuje za każdą wypowiedz.

Bierz AKG, osłuchaj się i ewentualnie w przyszłości pomyślisz o zmianie źródła. Nie są specjalnie wymagające, a zagrają dobrze już z Twojego iPhona.

Są uniwersalne, jeśli chodzi o gatunki muzyczne, a w grach sprawdzą się bardzo dobrze.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...