Jump to content

Słuchawki nauszne, lekkie, do 200 złotych

petersett
 Share

Recommended Posts

witajcie,

2 lata temu dźwiękowiec z naszego radia polecił mi Porta Pro, niestety, dla mnie prócz jakości dźwięku, który uważam dla mnie za bardzo dobry i wystarczający

miały same wady, kabel rwał się 3 razy, twardniał, a konstrukcja haczyła o włosy, ogólnie też wygląd mało atrakcyjny, wolałbym coś czarnego.

Dlatego szukam słuchawek o takiej jakości dźwięku jak Porta Pro (i konstrukcji, nie zakrywające całe uszy, ale małe nauszne). Wiem, że są w Polsce dostępne Sporta Pro, ale czytałem złe opinie o ich wytrzymałości, a jednak to też się liczy.

Proszę o radę. Piotr

• 2 weeks later...

Zastanowiłbym się nad Samsung Level On (na promocji ~200 zł).

Dźwięk jakościowo na wyższym poziomie, a wykonanie to klasa premium. 

PS Polecam przeczytać recenzję na blogu, warto też zwrócić uwagę na ich uwczesną cenę i przez pryzmat obecnej czytać tą recenzję.

Nie. 

Kruger robi słabe słuchawki. 

Cena 700/800 zł jest wyczuwalna w jakości wykonania Level On, a każdy inny zamiennik przy tym to zwykły bazarowy szmelc. 

Nawet, jeżeli ktoś by mi zapłacił to nie wziąłbym tych Kruger'ów, a Level On byłbym gotowy kupić. 

Pozdrawiam 

• 1 month later...

Kupiłem za 200 złotych, jakość wykonania rzeczywiście świetna, solidne, zgodnie z recenzją cisną i nie nadają

się na dłuższe użytkowanie, na plus zaliczę też niskie tony, rzeczywiście słuchawki podkreślają bas, natomiast

nie powiedziałbym, że grają (dla mnie) lepiej niż Porta Pro.

W Porta Pro dźwięk jest bardziej przestrzenny, przyjemniejszy, wciąga, tutaj jakoś zbyt płaski jak dla mnie. Dlatego ze

słuchawek jestem umiarkowanie zadowolony.