Jump to content

Słuchawki półotwarte do 1500zł.


Recommended Posts

Dzień dobry

Chciałbym nieco poprawić swoje możliwości odsłuchowe jeśli chodzi o sprzęt. Więc po kolei. Wydaj mi się, że moimi pierwszymi "lepszymi" słuchawkami były M220 pro. Od razu do gustu przypadła mi spora scena tego modelu. Bardzo dobrze sprawdzają się przy dłuższych odsłuchach, nie męczą. Niestety zaczęło mi brakować w nich basu, którego jestem miłośnikiem i zdecydowałem się na zakup Edifier H880. Turaj również pozytywne zaskoczenie, basu jest bardzo dużo, jest przyjemny z niskim zejściem, chociaż według mnie brakuje mu trochę kontroli. Myślałem, że z tymi słuchawkami zostanę trochę dłużej, ale po pewnym czasie zaczęło mi brakować sceny z M220.  

I teraz pytanie o polecany model. Chciałbym przesiąść się na coś z miłym basowym brzmieniem jak w H880, ale ze sceną z M220. Miło by było gdyby nie męczyły przy długim odsłuchu. Czy np Audio-Technica ATH-PDG1 będą dobry wyborem? Moje źródło to póki co niestety tylko Xonar DX, ale tutaj również jestem otwarty na propozycję jeśli zmiana miała by przenieść wymierne efekty.

Obecne modele kupowałem na podstawie recenzji z Audiofanatyk, ale tym razem chciałbym poznać Wasze opinie aby nie kupić kolejnej pary w "ciemno", tym bardziej, że mogę sobie pozwolić na trochę większy budżet.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Canicasta napisał:

Chciałbym przesiąść się na coś z miłym basowym brzmieniem jak w H880, ale ze sceną z M220.

Być może klasyczny wybór DT990 albo K712 PRO będzie tu rozsądnym wyjściem. 

Oczywiście o ile opinia Audiofanatyka nadal ma rację bytu. Jeśli nie, proszę śmiało zignorować mój post. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...