Jump to content

Recommended Posts

Siemanko,

Szukam alternatywy dla MOZOS MBL-HD, chce podłączyć telewizor LG OLED 55BX3LB do Onkyo TX-DS494 po BT z AptX.
Na tą chwilę testuje to połączenie, jednak na co dzień używam go przy swoim komputerze podłączonego do karty Prodigy Cube i słuchawek Audio-Technica ATH-M50xBT.
Sprzęt sprawuje się świetnie i na początku planowałem zakup drugiego egzemplarza, jednak postanowiłem zapytać najpierw na forum.

Czy istnieje jakaś konkurencyjna alternatywa dla tego sprzętu? Niekoniecznie do podłączenia pod amplituner, tylko może bardziej do mojego Cuba.
Mozos i tak cały czas pracuje pod zasilaniem, więc alternatywa nie musi mieć wbudowanej baterii. Najważniejsze, żeby obsługiwała BT 5.0 i Aptx.

Jestem ciekaw, czy istnieje coś załóżmy do 300 zł, co byłoby lepsze od mozosa lub coś nieco tańszego do podłączenia amplitunera.

 

Edit:// Zauważyłem jeden spory problem. Mozos jest podpięty do zasilania z ampitunera, co oznacza, że gdy ten jest wyłączony to mozos się nie ładuje i potem po rozładowaniu trzeba go włączać ręcznie. Fajnie byłoby znaleźć rozwiązanie, które działa bez baterii.

Edit2:// Orientuje się ktoś, czy da się połączyć ze sobą 2 mozosy? Tak, aby jeden był odbiornikiem, a drugi nadajnikiem.

Edited by Dyzson
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...