Jump to content

SLHD681+PC330 szukam karty


Recommended Posts

Witam.

Całkiem nie dawno modernizowałem kompa na której siedział Xonar DX/XD,lecz poszedł pod młotek.Teraz siedze na ALC892 (och ta integra).Leciwe Senki PC330 mają z dobre 5 lat po podłaczeniu do integry grają bardzo cicho ,co do poziomu głośności SLHD681 jest znacznie lepiej lecz nadal to nie jest to coś.Szukam karty dzwiękowej /DAC+AMP  która mogła by dobrze i głośniej zagrać i dobrze zgrać.Czego szukam ? Hmm nie jestem audiofilem,zależy mi na czystym głośnym brzmieniu,troche gram ale raczej jestem takim niedzielnym graczem brak czasu.Jestem skłonny wydać MAX-450zł na kartę lub DAC+AMP.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chodzi mi oto że SL HD681 + Prodigy cube BE fajnie grają (jak dla mnie) lecz  wysokie pasma są zabójcze  dla mojego ucha.Chciałem sie zapytac czy idze ocieplić troche dzwiek .Nie wiem nie znam sie,czy wymiana Opamp np: na muse02 ociepli trochę dzwiek ?czy lepiej wydac troche kasy na lepsze  słuchwaki (bardziej ocieplone ) czy bawic sie wymianą opamp....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...