Jump to content

Recommended Posts

Witam, potrzebuje dobrej rady otóż niedawno zakupiłem do mojego telewizora (Philips 43PUS6401) głośniki edifier r2750db, dźwięk jest naprawdę dobry ale chciałbym żeby był jeszcze lepszy dlatego zamierzam dokupić do głośników DAC. Ostatnio przeglądając recenzje natrafiłem na bardzo fajny DAC Fi Audio Zen Blue  który ma moduł bluetooth. Nie na darmo moduł bluetooth mnie zaciekawił ponieważ w moim telewizorze jest wyjście audio tylko optyczne a z mojego doświadczenia wiem że ciężko o Dac z takim wejściem(no chyba że któryś przeoczyłem), dodam jeszcze ze telewizor nie tylko służy mi do oglądania filmów ale również do słuchania muzyki (trap, rap) i grania. Jak myślicie czy dac polepszy mi dźwięk ? Czy polecił by mi ktoś lepszy dac jak by był do  700 zł. Dziękuje z góry za pomoc i Proszę o Pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ma pan rację ale chciał bym podłączyć z Zena Blue np chinczami lub coaxem do głośników i moje pytanie tkwi w tym czy ten dźwięk będzie lepszy na tyle że opłaci mi się to finansowo czy też nie.

Edited by DarkCreed
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...