Jump to content

Niestandardowe okablowanie do Sennheiser HD800


Recommended Posts

Witam, posiadam rzeczone słuchawki od ok. roku i myśle, że najwyższy czas żeby w nie doinwestować i padło w pierwszej kolejności na kabel.

Pierwsza moja myśl była żeby zajrzeć do sklepu „Audiofanatyk”, niestety Pan Jakub nie oferuje obecnie do tego modelu swojego okablowania.
 

Posiadam Burson Conductor 3 z wejściem jack 6.3, jednak kabel zbalansowany też może być jeśli tylko adapter jak np. ten pasował https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/adapter-zbalansowany-se63-xlr-4-pin-do-jack-63-mm/

Tak więc jak w temacie proszę o pomoc wyborze kabla. :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

Jeśli zakup nie jest pilny, to spieszę z informacją, że taki kabel jest aktualnie w przygotowaniu. Nie będzie oferowany w ramach serii obecnie oferowanej, ale w ramach linii kabli Fanatum. Przewodnik i ogólnie parametry kabla będą specjalnie dobierane pod HD800. Samo wykończenie i wtyki również będą znacznie wyższej klasy niż cokolwiek oferowanego na ten moment. 

Adapter będzie pasował, ale kable Fanatum będą miały własne adaptery w zestawie, dopasowane stricte do danego kabla i jego przewodnika. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...