Jump to content

Etymotion Wireless BT Cable


Recommended Posts

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem Etymotic ER4SR + Etymotion Wireless BT Cable. Same słuchawki są nieźle scharakteryzowane i mniej więcej wiem czego się spodziewać (myślę, że mi się spodobają). Niestety nigdzie nie znalazłam porządniej recenzji samego odbiornika/DACa/wzmacniacza ani tym bardziej recenzji połączenia go z tymi słuchawkami.

Pytanie: czy ktokolwiek z Was miał okazję posłuchać tego sprzętu i może podzielić się wrażeniami?

Niepokoi mnie nieco to, że występują w opcji kupna w połączeniu z wersją XR a nie SR i zastanawiam się czy to z tego względu bo wersja XR trafia w gusta większej liczby osób niż SR więc taka była marketingowo-sprzedażowa decyzja czy też ten odbiornik bardziej brzmieniowo pasuje akurat do tych słuchawek.

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Link to post
Share on other sites

Etymotion-BT IMVHO jeszcze nie jest dostępny w EU, więc ciężko o jakąś recenzję. Rzeczywiście oferowany jest tylko z serią XR... Sam parowałem ER4XR z Radsone ES100 (wcześniejsza rewizja kości AKM), i uważam, że jakościowo źródło bez problemu daje radę. Myślę, że nawet seria SR mogła by się lepiej zgrać. Reasumując, polecam wypróbować ES100 (ma LDACa, Etymotion "tylko" aptx-*), na pewno tańsza opcja, a może zadziwić nie jedną droższą konstrukcję. 

Link to post
Share on other sites

Po specyfikacji, ciężko wywnioskować - taki dzisiejszy standard. Największy minus to brak LDAC, choć dodanie kodeka jest możliwe w przyszłości - wystarczy aktualizacja fw, ale brak apki, a co za tym idzie EQ i innych opcji ustawień to na dzień dzisiejszy rozwiązanie trochę "trąci" myszką, choć rozwiązanie jest stricte pod Ety (gniazda MMCX z tzw. lockiem). Jak pisałem wcześniej dałbym szansę ES100 -> Qudelix 5K, ze wskazaniem na tego pierwszego ze względu na synergię. Seria BTR z FiiO zbyt "analityczne" granie.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio, z ciekawości podłączyłem pod ES100, po BAL LCD-1... BT LDAC z max. przesyłem ~990kb/s w zupełności wystarczyło na 24/96  🆗  Jakość takiego źródła w zupełności IMO jest wystarczająca. Polecam sprawdzić, rozwiejesz wątpliwości. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...