Jump to content

Słuchawki nauszne do napędzenia Asusa Xonara D2X


Smugller
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum i chciałbym poznać opinie co mógłbym kupić.

Ostatnio postanowiłem zrobić mały upgrade mojego PC'ta i zakupiłem kartę dźwiękową Asus Xonar D2X. Posiadam słuchawki Sennheiser HD 201 od dłuższego czasu i najwyższa pora je zmienić na coś o wiele lepszego. Cena powiedzmy do 800 zł max ale i tak będę rozglądał się za jakimiś używkami kilkumiesięcznymi, promocjami albo okazjami.

Słuchawki będą służyć mi przede wszystkim do:

  • Gier (CS GO, Battlefield itp.)
  • Słuchania muzyki z plików .mp3 (320 kbps) lub FLAC
  • Słuchania muzyki ze Spotify / Youtube
  • Oglądania filmów (1080p / x264 z dobrym udźwiękowieniem)

Nie zamierzam z nimi wychodzić na miasto. Wiem jak grają Sennheisery HD 439 i jaka przepaść jest pomiędzy nimi a HD 201. Co do firmy to też raczej Sennheiser ale jestem otwarty na propozycje, z wyjątkiem firm które w swoim portfolio mają wszystko tzn. nie interesują mnie firmy takie jak Razer, HyperX'y, Superluxy, Steelseriesy które robią wszystko od myszek, przez słuchawki po sprzęt do golenia. Interesują mnie firmy które zajmują się stricte udźwiękowieniem i znane są z tradycji i dobrych opinii.

Chcę też coś w miarę popularnego, żeby nie było problemu z dokupieniem poduszek, kabla, gąbek itp. w idiotycznie wysokich cenach w razie upadku czy zahaczenia o biurko etc.

Bardzo spodobały mi się Sennheisery HD 598 i widzę, że zbierają dobre opinie. Są to słuchawki otwarte z tego co wyczytałem, obecne HD 201 są zamknięte. W pokoju mam cicho więc nie wiem które będą lepsze.

Czekam na wasze zdanie i pomoc w znalezieniu słuchawek.

Pozdrawiam, Smugller.

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

Blog Audiofanatyk.pl jest merytorycznie tak skonstruowany, żeby pytający mógł dosyć łatwo poradzić sobie samodzielnie z wyborem, któremu tylko on sam wedle własnej wiedzy i postrzegania dźwięku jest w stanie zagwarantować jakiekolwiek większe powodzenie. 

Zachęcam w pierwszej kolejności do zapoznania się z artykułami z serii Polecane z tego wątku: http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/5-zanim-zapytasz-polecane/

oraz artykułem pomocniczym: http://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sluchawki-dla-gracza/ choć z mocnym zastrzeżeniem, że akurat w nim wybór wstępnie został przeze mnie wykonany i uzasadniony. 

Na HD598 proszę mimo wszystko uważać: http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/104-s%C5%82uchawki-akg-k240-studio/&page=2#comment-1290 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...