Jump to content

SNAB OVERTONE EP-101M - nietrafiony zakup?

bestraiga
 Share

Recommended Posts

Witam. Mój problem polega na tym, że 4 dni temu zakupiłem słuchawki SNAB OVERTONE EP-101M i niestety licho się one sprawdzają w roli słuchawek do rocka i metalu. I tutaj pojawia się moje pytanie - czy te słuchawki naprawdę tak źle się spisują w cięższych gatunkach? Bo aż mi się wierzyć w to nie chce, żeby tak źle grały. Dodam też, że podłączam słuchaweczki do LG G4. Także sam nie wiem co o tym myśleć, możliwym jest, że słuchawki potrzebują dobrego wygrzania? 

Przecież świetnie wyjaśniłeś:).

Dziwne, pianki miały ową ostrość góry zneutralizować.

Być może nie są one najlepszym kompanem do lg g4 - brak synergii. 

Tak jak pisałem, sprawdź czy ten sam efekt występuje w relacjach z innymi źródłami. Niestety , nie miałem styczności ze snabami , więc nie mam pojęcia czy to jest ich normalne zachowanie lub czy np są uszkodzone/ niewygrzane/ .

Jeśli kupował Pan je przez Internet, powinna być możliwa opcja zwrotu w terminie 14 dni. Sprzedaż jest ostatecznością, z której można skorzystać np. po przekroczeniu tego terminu.

A pytanie czy czytał Pan ich recenzję? To bardzo równo i neutralnie grające słuchawki, co potrafi być zarówno wadą, jak i zaletą. W metalu będą lepiej sobie radziły z ostrymi atakami gitarowymi i talerzowymi niż EP-101m, ale tu ponownie istnieje zawsze naturalne ryzyko, że jednak nie będzie to czego Pan oczekuje (choć może być to też strzał w dziesiątkę).