Jump to content

Słuchawki BT do 600 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Szukam słuchawek nausznych z zastosowaniem do telefonu i komputera, więc chcę żeby również posiadały złącze Jack. Będą używane do muzyki(muzyka filmowa, rock), czasami jakaś gra i nauk zdalnej (mikrofon mile widziany) :)

Myślałem o Sony WH-XB900N, które z wyglądu są bardzo ładne, ale odrzuca mnie ten 'Extra Bass'. Zwróciłem jeszcze uwagę na model Sony WH-CH710N, ale jest on dość nowy i nie znalazłem zbyt wielu recenzji.

Trzecim typem są Sennheiser HD 450BT

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rozważałbym Audio-Technica ATH-SR50bt. Może czasami wydają się być trochę zbyt "szczupłe" w dolnych zakresach, ale to naprawdę jedne z najlepszych słuchawek w tym budżecie. Obydwie pary powyższych Sony traktowałbym bardziej "efekciarsko", a Sennheisery HD 450BT to również bardzo przyzwoite słuchawki, choć po kablu trochę gromione przez powyższe "japońce". Oczywiście subiektywnie, więc polecam posłuchać osobiście

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...